Ангел

Перекладається з грецької як – "вісник радості".

Він вічний борець за справедливість. Ангел має успіх у жінок, вміє красиво доглядати і розважити жінку. Уважний шанувальник, пристрасний коханець. Може зустрічатися відразу з декількома сексуальними партнерками, дуже темпераментний. Одружується пізно і дуже обережний у виборі дружини. Може до тридцяти п'яти – сорока років жити з жінками в цивільному шлюбі, поки не зрозуміє нарешті, що чергова партнерка – ідеал жінки в його розумінні. Шлюб її найчастіше вдалий, дружина щаслива поруч з ним.

У роботі Ангел фанатичний, відданий своїм ідеям, поглядам, фахівець в своїй професії. Легко робить кар'єру, рано отримує можливість керувати колективом. Поважаємо і авторитетний у колег. Ангел любить природу, проте "на природі" воліє відпочивати, а не працювати на городі чи в саду: у нього на це немає ні бажання, ні терпіння. Тому він просто виїжджає на вихідні дні з сім'єю в ліс, за місто, де любить збирати гриби, рибалити.

За характером не ловелас, не шукає випадкових зв'язків на стороні, але і не відмовиться від несподіваної пригоди. Поважає дружину, і ніхто не знає про його швидкоплинних захопленнях. Не любить говорити з друзями про свої пригоди, не вітає, коли приятелі просторікують на потаємні теми. Ангел – справжній чоловік.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...