Анфіса

Перекладається з давньогрецької як – "Анфіса".

Це емоційна і чуттєва жінка, себелюбна і зарозуміла. Вона хитра і злопам'ятна, чоловіків вибирає з великим розбором, любить наполягти на своєму. Шлюб її найчастіше буває недовговічний, хоча Анфіса – домувальниця, добра господиня, охоче приймає гостей в своєму будинку.

У "зимової" Анфіси особливо норовливий характер, вона не може ужитися зі свекрухою, намагається повністю підім'яти під себе чоловіка. "Осінні" – дуже розважливі, ніколи не роблять необдуманих учинків, однак комунікабельні, не стануть сперечатися по дріб'язках і дуже цінують тих, хто їх розуміє.

Ім'я Анфіса відбулося від грецького слова "квітуча". Святий покровителькою всіх носять це ім'я є свята мучениця Анфіса Нова. Вона була дочкою благочестивих батьків-християн, що живуть у Фінікії. Анфіса, в дитинстві охрещена, при імператорі Діоклетіані була звинувачена в проповідуванні віри серед своїх подруг. За прихильність до християнства і відмова принести язичеську жертву ідолам її засудили до жорсткого биття. У той момент, коли вона знемогла і впала, її порахували мертвою і викинули за місто. Вночі ж вона була чудово зцілена ангелом і з'явилася знову до правителя, який знову засудив її на смерть. Але по молитві святої Анфіси її смерть сталася раніше страти.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...