Анеля

Перекладається з давньогрецької як – "світла".

"Зимова" Анеля любить панувати над чоловіками. "Літня" менш імпульсивна, добра господиня, смачно готує, не транжірка. Одягається нестандартно, більше любить спілкуватися з чоловіками, дуже самолюбні, за словом в кишеню не лізе. Любить кішок, собак. Вимагає підвищеної уваги і взагалі більше дбає про себе, ніж про інших. Анеля – розумна, поступлива, наполеглива, легко підкорює чоловіків, віддаючи перевагу сильним, наполегливим і гордим. Анелі – терплячі, віддані дружини й матері. Звичайно, багато залежить від місяця народження, тому не всі вони однакові.

"Весняні" можуть бути добродушними і яким Ви довіряєте. У них живе уяву, багата фантазія. Вони не люблять нав'язувати свої ідеї близьким і взагалі кому б то не було. Деякі зовнішні події помітно впливають на їхнє життя.

Анелі підлягає люблять розмовляти по телефону. У їх манері поведінки помітні природність, симпатія до людей знайомим і навіть малознайомим. Анеле іноді важко розібратися у своїх почуттях, нерідко вона помиляється. Для Анелі Дмитрівни, народженої, скажімо, в жовтні, дуже важливо, щоб чоловік був народжений в липні, тоді в шлюбі вона буде щаслива; якщо він народжений в тому ж місяці, що і вона, – шлюб виявиться складним, і кожен буде жити своїм життям. У неї народжуються різностатеві діти. Вона прислухається до порад свого чоловіка, оточує його турботою і увагою, готова йому все віддати. Секс має серйозне значення для морального стану Анелі, вона намагається задовольнити свого чоловіка. І найголовніше – вона не боїться труднощів у сімейному житті.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...