Анатолія

Ім’я з грецької перекладається як «житель Анатолії» (Анатолія – древня назва Малої Азії, розташованої на схід від Греції) – і так називали будь-яких вихідців зі Сходу, інше значення цього імені – «східна», «висхідна». Про це мало хто знає, і все-таки це додає імені якийсь чужоземний колорит, який підсвідомо відчувають усі, і це ж дає внутрішнього життя Анатолії деякий колорит і багатство, властиві улюбленої сходом сакральності.

Один з покровителів Анатолії – Святий мученик Анатолій-воїн (іменини 6 травня) – був убитий в 303 році. Ще одного покровителя всіх Анатолій згадують 3 грудня. Святий мученик Анатолій незримо супроводжує яскраву долю будь-якого носія цього імені.

Анатолії володіють холеричним, вибуховим темпераментом і бурхливою фантазією, хоча не цураються і копіткої роботи, якщо вона потрібна для виконання задуманого. Активність Анатолії потрібно з дитинства направляти в потрібне русло, тому що вона обожнює діяти, постійно відчуває себе носієм якоїсь високої місії, але може не впоратися з контролем над ситуацією, та й дипломатичності їй не вистачає. Анатолія прагне скрізь бути першою і головною, у чому їй допомагає сильно розвинена інтуїція і високий інтелект. У еій слід придушувати прагнення до деспотичності, і тоді Анатолія виросте вольовою, але відкритою зовнішньому світу людиною.

В юності вона потребує підвищеної уваги викладачів, так як рано починає шукати незалежності і зазіхати на авторитети, погано сприймає критику, гнівом реагує на будь-які невдачі.

Разом з тим Анатолія відрізняється східною гостинністю, деякої витіюватістю і любов’ю до свят, на яких вона, звичайно, душа компанії. Незважаючи на деяку уразливість і підозрілість, Анатолія зазвичай непогано заробляє і користується повагою в суспільстві, тому що честолюбство змушує її просуватися по кар’єрних сходах і докладати до цього зусиль. Уперта і одночасно товариська, Анатолія легко заводить друзів, але залишається для них таємничою натурою, одночасно інтровертом і екстравертом. Їй підходять професії політика, вченого, математика, програміста, режисера, педагога або економіста.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...