Анастасія

Перекладається з давньогрецької як – "воскресла" ("повернута до життя").

Довірлива, з тонким душевним устроєм, Анастасія може стати хорошою артисткою, вихователем дитячого садка, психологом. Має дар передбачення і передбачення завдяки тонко розвиненої інтуїції. Заміж виходить рано, віддає перевагу сильних, мужніх, часто вибирає в чоловіки військового. Чоловікові Анастасії не зайве знати, що вона дуже сугестивності і її легко зворушити. Якщо той, кому вона сподобається, вирішить завоювати її серце, він зможе це зробити, зігравши на розвиненому в Анастасії почутті жалю.

Вона віддана й турботлива дружина, кокетування і пошуки пригод на стороні її не залучають. Віддає всю себе дітям, чудово ладнає зі свекрухою та іншими родичами чоловіка. Має гарний смак. Любить робити оригінальні подарунки. Ворогів намагається перетворювати на друзів. Живе в очікуванні радості, кожен день для неї – свято.

Ім'я Анастасія сталося від грецького слова "anastos" – "відроджена", первинне значення – "переселення". У цей день святкуються іменини святої великомучениці Анастасії Іллірійськой. Вона брала активну участь в проповідницької діяльності – несла світ Божий в світ, допомагала бідним і хворим, за свої діяння була зарахована до лику Святих. Дівчина, що носить це ім'я, дуже довірлива і легкоранима, володіє лагідним характером і неабиякою зовнішністю. Її життя подібне сходах, яку, сходинка за сходинкою, вона повинна пройти. Кожен її крок повинен бути обов'язково послідовним, інакше вона не зможе домогтися чогось у житті, не пройшовши всі свої "сходинки".

Поділитися в...

Вас може зацікавити...