Анальний оргазм

Анальний оргазмВ нашу епоху похоті і збочення анальним сексом навряд-чи кого здивуєш. Одна справа, що не кожен на це може погодитися … але здивованих очей і піднятих брів точно не буде ні у кого. Ну, хіба що через обурення. На думку багатьох анальний секс – це негарно, брудно і до того ж боляче.

З цими твердженнями в якійсь мірі можна погодитися. Однак, анальний секс має свої плюси – анальний оргазм. Не слабенький такий плюсик, чи не так? Анальний оргазм у порівнянні з вагінальним жінки отримують частіше. Це визначено тим, що в прямій кишці є ерогенні точки, відповідно при їх стимуляції людина збуджується. І як наслідок отримує анальний оргазм.

Прочитавши все вищесказане, багато жінок скажуть, що це все брехня. Для досягнення анального оргазму, втім, як і для вагінального, доведеться трохи попихтіти і дотримуватися особливої техніки. Анальний оргазм ви отримаєте в разі якщо партнер перед сексом розслабить вас якомога сильніше. Ви гарно підготуєтесь приймете гарячу ванну вип’єте чашку кави, вип’єте по келиху вина, він зробить вам еротичний масаж (якщо вміє) і ненароком почне масажувати ваш анус. Можете не сумніватися, що всі ці ласки викличуть у вас тільки приємні відчуття.

Щоб отримати анальний оргазм спочатку необхідно максимально розслабити анус партнерки, спочатку вводять туди один палець, потім два-три. І коли вона дійде до потрібної кондиції, тоді хапайте відро вазеліну, тюбик анальної змазки бажано на силіконовій основі. Перший досвід анального сексу повинен пройти гладко, тому не шкодуємо змазки. Починайте поступово входити, при цьому говоріть, як це все приємно, хваліть її і не шкодуйте компліментів на її адресу щоб партнерка постаралася розслабитися. Говоріть ласкаво, ніжно, наполегливо, пошепки – говорить, але не забувайте входити, роблячи зупинки. Так, це вам не два пальці …

Для досягнення анального оргазму партнер має рухатися в ритмі танго, при цьому, не завдаючи болю. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, то анальний оргазм ви навряд чи отримаєте. Адже будучи напруженою і вчепитеся зубами в подушку анальний оргазм ви не отримаєте апріорі. Щоб випробувати приємне відчуття і отримати при цьому анальний оргазм, ерекція у партнера повинна бути не кволенькою, а пеніс повинен стояти як стальний. Тоді ви позбудетеся від неприємних відчуттів при введенні члена в анус. Орієнтуючись на свої відчуття, ви повинні бути дороговказом для свого партера, говорити як і куди треба рухатися.

Догі-стайл напевно найзручніша поза для досягнення оргазму. Партнер завдяки цій позі зможе контролювати глибину проникнення, а ви зможете змінювати кут стимуляції. Не членом єдиним буде досягнутий анальний оргазм! Поринути в солодку хвилю оргазму можна і при оральних ласках. Сценарій може бути такий: ваш партнер для початку зволожує клітор за допомогою своїх пальців, одночасно стимулює ерогенні зони піхви і анального отвору, такі ласки можуть піднести вас на 7-е небо. На анальний секс, незважаючи на приємні відчуття, зважується не багато пар. Можливо воно і правильно, адже анальний секс безпечним назвати не можна. Але факт залишається фактом, що більшість пар розпадаються через одноманітності в сексуальному житті. А анальний секс міг би все виправити. Тому не соромтеся, вчіться і експериментуйте. І найімовірніше анальний оргазм принесе вам незабутні моменти в житті.

Фото з сайту: www.starobor.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...