• Без категорії

Американські пологи

Американські пологиВсі дівчата та жінки України приблизно уявляють, а більшість навіть знають, як народжують діточок у нас. І стає цікаво, а як же це відбувається в інших країнах. Наприклад, в Америці? Не виключено, що деякі майбутні мами будуть народжувати закордоном.

Як проходить вагітність і пологи у американок?

Спочатку потрібно сказати, що огляд вагітних проводиться в Штатах не на знайомому нам високому і незручному кріслі, а на кушетці, яка має спеціальні підставки для ніг. При огляді лікар коментує свої дії і розповідає докладно про те, що і як у вагітної проходить. Як і у нас, майбутніх мам зважують, вимірюють тиск, об’єм живота, беруть необхідні аналізи і слухають серцебиття плоду. За всю вагітність жінка проходить УЗД три рази, останнє – безпосередньо перед пологами. На 17 тижні беруть аналіз крові на генетичні дефекти плоду.

У США існує дуже милий і зворушливий звичай – жінка, яка ось-ось має народити малюка, влаштовує невелику вечірку baby shower, що в перекладі означає “душ для дитини”. У чому сенс такої вечірки? Запрошуються всі рідні та друзі, які обдаровують майбутню маму подарунками, приємними словами і добрими побажаннями. Це допомагає налаштуватися на позитивний результат пологів і підняти настрій, відчувши любов і турботу близьких людей. Жінка, яка готується стати мамою складає список подарунків, які їй необхідні, і, таким чином, набирає своєму малюкові придане. Запрошені гості вкладають у коробку з подарунком подарунковий чек, який допоможе у разі потреби обміняти річ на іншу або ж повернути гроші. А конкурси та жартівливі змагання роблять вечір веселим і святковим. У цей час винуватиця торжества може обговорити проблеми, що турбують її з молодими і більш досвідченими мамами.

Партнерські пологи в США – дуже поширене явище. Якщо жінка народжує одна, то лікарі можуть запідозрити недобре в її особистому житті. На пологах не обов’язково присутній чоловік. Це може бути будь-який інший родич, і навіть друзі, але за традицією, саме чоловік повинен перерізати пуповину малюка.

Післяпологова палата має гарні умови. Вона одномісна, зі спеціальним дитячим ліжечком, телевізором і зручними меблями.

Пологи проходять в будь-якому положенні, в якому зручно самої вагітної – стоячи, лежачи, навпочіпки, на боці, на спині. Одночасно проводиться моніторинг стану плода. У деяких пологових відділеннях навіть стоять джакузі, які допомагають породіллі повністю розслабитися.

Після пологів жінку і дитину переводять у палату, де вона знаходиться під постійним наглядом медсестер і лікарів. Виписують зазвичай через пару днів, якщо все в порядку.

Велику увагу приділено системі безпеки. Дітей неможливо винести з відділення без відома адміністрації. Для виписки з пологового будинку необхідно надати автомобільне крісло! Без нього дитину не випишуть, навіть якщо батьки не мають автомобіля. На виписці батькам дарують багато подарунків – підгузки, одяг, дитяче харчування.

І наостанок важливо відзначити, що будь-яка дитина, народжена на території США, автоматично стає громадянином цієї країни.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...