Амелія, (Амалія)

Перекладається з німецької як – "старанна".

Амелія дисциплінована, вміє організувати свій день так, що все встигає. Володіє вродженим почуттям обов'язку. Виконавча і обов'язкове. Однак змусити її щось робити важко, її можна тільки переконати, що це необхідно.

Амелія – відкритий, чесний чоловік, не здатна до дріб'язковості і лицемірства. Не терпить пліток і лихослів'я, ніколи не підтримує розмови, якщо говорять про відсутнього, та ще не дуже приємні речі. Занадто довірлива, її легко обдурити, хоча наївною її не назвеш. Просто вона хоче вірити людям, хоче думати про них добре. Прагнення до досконалості робить Амелію вимогливою як до себе, так і до інших. Амелія практична і заповзятлива, особливо "осіння". Її поради завжди корисні, і багато її друзі до них прислухаються; помиляється Амелія рідко.

"Весняна" Амелія – нестримний ентузіаст, легко захоплюється, енергійна і стрімка в діях. Прагне допомогти всім, її душевного тепла вистачає на багато чого і багатьох. Вміє привернути до себе, впливова і великодушна одночасно. "Літня" Амелія – природжена інтелігентка. Її манери поведінки бездоганні, спілкування з нею настільки приємно, що вона рідко буває одна; вміє створити сприятливий клімат у кожному колективі, її авторитет незаперечний.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...