Амадеус

Перекладається з латинської як – "любов бога".

Амадеус запальний, заводиться з півоберту, а потім довго не може взяти себе в руки і заспокоїтися. Виходить з себе по дурницях і ніяково себе почуває, коли спалах гніву проходить. Схильний звинувачувати в усіх своїх невдачах кого завгодно, тільки не себе. Не вміє визнавати помилки, не любить бути переможеним. Сперечатися з ним неможливо, він входить в раж, кричить, не може заспокоїтися, поки не переспорити всіх. Емоційний, не вміє стримувати свої почуття, живо і безпосередньо реагує на все, що відбувається. Нетерплячий, необов'язковий, не вміє тримати слово. Неуважний, часто щось втрачає, забуває зробити вчасно. Схильний до брехні, уміє вийти сухим з будь-якої води. До роботи у міру своїх можливостей відноситься серйозно, але ходить на роботу неохоче. Досить честолюбний, але через конфліктного характеру не завжди зробить кар'єру. Погано розбирається в людях, довірливим його не назвеш, але впливу він піддається легко і частіше не зовсім хорошому.

Легко пристосовується до нових умов. Допитливий, різнобічно розвинений, отримує гарну освіту. Має багато друзів. Незважаючи на те, що він конфліктна людина, його люблять за веселу вдачу, прощають йому брехню, спритність за іскрометний гумор. Амадеус користується успіхом у жінок, він льстівец, вміє робити компліменти, прагнучи викликати захоплення у них, і йому це вдається. Жодне торжество не обходиться без нього, друзі завжди запрошують його.

Амадеус непостійний, нерідко зустрічається відразу з декількома жінками і кожної клянеться в любові: брехати йому не звикати. Однак не дає жодних обіцянок і легко пориває стосунки, коли чергова подруга йому набридає. Дивно, що ні одна жінка, яку він залишив, не може сказати про нього нічого поганого. Він всіма любимо, не залишає важких спогадів. Любить дарувати свято оточуючим, щедрий на дорогі подарунки, завжди приносить дамам квіти.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...