• Без категорії

Алкоголь і вагітність

033Ця схвильованість абсолютно не безпідставна. Незліченні спостереження указують, що постійне вживання спиртного в період вагітності приводить до внутрішньоутробної загибелі плоду, до виникнення численних вад формування.

Медицині невідомо, яка мінімальна величина алкоголю нешкідлива в період вагітності. І жоден лікар не в силах поручитися, що алкоголь, хай навіть зовсім маленький келих вина, що ви випили, будучи вже вагітною, ніяким чином не позначиться на формуванні вашої дитини. Тому:

-якщо ви бажаєте звільнитися від занепокоєнь і страхів щодо того, як може позначитися на здоров’я вашої майбутньої дитини та або інша порція спиртного,

-якщо ви хочете щоб у вас була здорова дитина, то краще всього утримаєтеся від вживання всіляких алкогольних напоїв, у випадку якщо плануєте вагітність або вже завагітніли .

Дана рекомендація зачіпає не тільки майбутніх мам, але і тат також. Експерименти продемонстрували, що навіть після однієї випитої пляшки пива, відбувається 30% зниження рухливості сперматозоїдів на найближчі 72 дні. Чим нижча рухливість сперматозоїдів, тим менші шанси на вагітність.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...