Альбом для майбутнього малюка. Скарбничка ідей

Альбом для майбутнього малюка. Скарбничка ідей

З тих часів, як з’явилася фотографія, не втрачають своєї популярності альбоми, в яких дбайливо підбираються і зберігаються щасливі моменти нашого життя.

Можна просто сходити в магазин і придбати щось готове. Але, безсумнівно, куди краще проявити індивідуальність і створити унікальний домашній міні-архів власними руками. Тим більше, що за кілька місяців очікування дитинки у вас, напевно, знайдеться і час, і бажання для такої вдячної роботи. Про те, як зробити альбом малюка і чим його прикрасити, читайте в нашій статті.

Майструєм книгу

Насамперед, необхідно зробити красиві сторінки і обкладинку. Краще використовувати кольоровий картон середньої щільності. Не полінуйтеся прогулятися в парочку спеціалізованих магазинів для художників. Напевно вам щось сподобається. Красиво виглядають сторіночки з квітами, віньєтками та іншими «прикрашеннями». Їх легко надрукувати на звичайному кольоровому принтері.

Особливу увагу слід приділити обкладинці. Її можна декорувати за допомогою скрапбукінгу. Дуже ніжно виглядають альбоми, прикрашені стрічками, мереживом, стразами або паєтками, елементами вишивки, різноманітною аплікацією і т.д. Дизайн обмежується лише вашою фантазією.

На заключному етапі книгу необхідно прошити. Найкраще скористатися спеціальним брошюратором. За послугою можна звернутися в магазини канцелярії, фотоательє або друкарські контори.

Заповнюємо альбом

Під час вагітності ви, напевно, не один раз фотографувалися. Чому б не почати альбом малюка саме цих знімків, доповнивши їх зображеннями новонародженого.

Традиційний спосіб. Розташуйте картинки в хронологічному порядку. Не забудьте додати маленький опис – який термін вагітності, як ви себе почували, що хотілося їсти, чим ви займалися. Цілком можливо, на якийсь місяць випали цікаві висловлювання рідні або ворожіння друзів про стать майбутньої немовляти. Запишіть їх.

Щоденник спостережень. Дуже цікаво виглядають фото майбутньої мами, зняті рівно раз на місяць, в одній і тій же одежі, в профіль. Можна додати підписи з вагою і іншими показниками. Не менш цікаво зробити аналогічну підбірку після народження крихітки на тлі однієї і тієї ж іграшки по місяцях, аж до першого дня народження.

Можна викласти знімок тесту з двома смужками. Не забудьте, разом з татом, описати почуття, коли ви їх побачили.

Найперші фото. Коли підете на УЗД – обов’язково попросіть лікаря роздрукувати знімки з екрану.

Непогано сфотографуватися на фоні «рідної» клініки, в якій ви спостерігалися.

Коли в будинку вже є діти, попросіть їх намалювати кілька малюнків майбутнього братика або сестрички, а потім акуратно обріжте і помістіть в альбом.

Якщо на роботі вам організували свято з приводу декретної відпустки – додайте в архів побажання щастя для мами і майбутнього дитинчати від співробітників.

За кордоном прийнято справляти свято Baby Shower. У цей день подруги приносять вагітній подарунки для крихти. Їх теж можна сфотографувати.

Ви пам’ятаєте, що майбутнім мамам шкідливо перепрацьовувати? Під час ремонту дитячої кімнати не варто кидатися «в бій». Нехай установкою ліжечка і переклеювання шпалер займеться тато. А ви – пофотографуйте.

Звичайно ж обов’язково робіть перші моменти життя немовляти та виписку з пологового будинку. До них можна прикласти знімки бірочок, які кріпляться на ручку дитини. Непогано сфотографуватися разом з лікарем або акушеркою (не забудьте записати, як їх звали).

Присвятіть сторінку історії про те, як вибиралося ім’я для дитини.

Знайдіть місце в альбомі для генеалогічного дерева малюка.

Цікаво виглядають фотографії батьків, коли вони теж були маленькими.

Можливо, вашому малюку з часом буде цікаво прочитати характеристику свого знака зодіаку, записану тут же.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...