Аліса

Перше, що впадає у вічі, це те, що ім’я Аліса досить гостре. Можливо, навіть занадто. Така властивість звучання імені була помічена дуже давно і не даремно в казках з’явився образ хитрої лисиці Аліси. Втім, це абсолютно не означає, що Аліса неодмінно виросте хитрою і пронирливою, адже це тільки схильність, деякий напрям, а як відомо, у будь-якого напряму є два прямо протилежні кінці.

Швидше, навіть найбільш вірогідний зворотній результат, адже в даному випадку Аліса може вирости хворобливо чесною і принциповою людиною.

Як би то не було, проте ще один прояв енергії імені полягає в схильності до дотепності, що робить Алісу веселою і компанійською людиною, яка не сумує за святковим столом з різноманітними кулінарними стравами, а заразом допомагає захиститися від чиїх-небудь нападок. При цьому звичайна самолюбність Аліси розвинена досить сильно, не виключено, що честолюбні мрії про кар’єру декілька відвернуть її від особистого життя, і тоді їй досить непросто буде вийти заміж.

Крім того, у більшості власниць цього імені відзначається мрійливість і схильність до фантазій, що неабиякою мірою пов’язане з образом Аліси, що потрапила з казки Люіса Кэррола прямий в Країну чудес. Звичайно, ця казка багатьом знайома з дитинства, але не у усіх, як у Аліси, був вагомий привід ототожнити себе з головною героїнею. Втім, навряд чи ця мрійливість здатна зовсім вже відірвати її від реального життя, оскільки почуття гумору завжди допомагає Алісі повернутися з небес на землю.

Поза сумнівом, її притягає усе незвичайне, повсякденні справи і турботи зазвичай не викликають у Аліси ентузіазму, так що не треба чекати від неї, що вона з головою піде в домашні турботи, а ось якщо їй повезе з цікавою роботою, то за нею вона цілком може забути про усе інше. Хоча господарство як, хай і не головну, але все таки частина свого життя, вона постарається підтримувати на належному рівні.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...