Альберта

Перекладається з древнегерманского як – "благородна, знаменита".

"Зимові" Альберти уперті, збудливі і капризні, без особливих на те причин можуть "стати в позу". Загострене почуття справедливості доставляє їм масу клопоту. У цих на вигляд слабких жінках таїться непохитна воля. Користуються успіхом чоловіків і в дівчатах довго не засиджуються. По ранках люблять поніжитися в ліжку (вони "сови").

"Літні" Альберти, навпаки, ранні пташки, вони Сердечна, поступливі, дуже чутливі і емоційні. Незначний успіх приводить їх в бурхливий захват, а дріб'язкова невдача буквально валить у траурне настрій. Але зазвичай це життєрадісні, легкі в спілкуванні жінки. У "весняної" Альберти в житті немає майже ніяких проблем, крім однієї – вийти заміж. Це мрійлива, непостійна в своїх бажаннях жінка, яка малює в своїй уяві прекрасного принца і намагається знайти йому подобу в житті. Велику частину часу вона проводить вдома, в нескінченних розмовах по телефону з численними друзями.

Вийшовши заміж, ці жінки цілком присвячують себе сім'ї. Намагаються взяти кермо влади в свої руки, але, як правило, ці спроби нічим не закінчуються. Мають схильність до ворожіння і ворожіння. Люблять гарний посуд.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...