Аквааеробіка для вагітних. Аква вправи

Аквааеробіка для вагітних. Аква вправиУсуне безсоння,зніме навантаження на хребет і зв’язки, зменшить напруженість в паху,запобіжить зайвій ваіз – з усім цим і багато з чим іншим впорається аквааеробіка для вагітних. Нею можна займатися в будь-яку пору року, але влітку випробувати її набагато простіше. Вибирайте аква вправи на радість собі і малюкові на сайті Кроха.

Навіщо потрібна аквааеробіка

Аквааеробіка – це приємна і ефективна фізична підготовка до пологів. Ви відчуєте не тільки позитивні зміни в тілі, а й відчуєте прилив бадьорості, зменшення страхів. Підготовлене тіло буде більш слухняно реагувати на сутички, ви навчитеся контролювати дихання, і пологи пройдуть легше. Після аквааеробіки порадує і більш швидке відновлення.

Аквааеробіка для вагітних може вважатися одним з найбільш підходящих видів фізичного навантаження. Вона не вимагає великих зусиль від майбутньої мами, і руху при цьому безпечно повільні. А от ефект цілком очевидний:

  • активізується кровообіг;
  • поліпшується функціонування шлунково-кишкового тракту, нирок, печінки;
  • знімаються набряки ніг, рук, зменшується ризик розвитку варикозу;
  • стабілізується тиск, зменшуються судоми;
  • зміцнюються м’язи (особливо важлива підготовка м’язів промежини і тазу);
  • зменшується ризик розвитку целюліту;
  • скорочуються напади безсоння;
  • підвищується апетит і настрій.

Аквааеробіка, нажаль, має і деякі протипоказання:

Аква вправи для вагітних

Аквааеробіка може проводитися в басейні, в річці, на озері або в морі (в штиль). Хоча ідеальним є неглибокий басейн, з водою хорошої якості. Сприятлива температура води повинна становити 28 – 31С. Вода повинна бути змінна, знезаражена, але без хлору. Басейн більш зручний, із наявністю бортика, який може стати в нагоді для деяких аква вправ. Краще, якщо ваша аквааеробіка проходитиме під наглядом фахівця, особливо,якщо є проблеми з тиском.

Аква вправи для вагітних повинні виконуватися в однаковому ритмі. Слід активно вдихати на 4рахунки і видихати на 4 рахунки.

Якщо у вас є можливість відвідувати басейн або будь-яке водоймище, виконуйте аква вправи регулярно – в цьому запорука їх ефективності. Аквааеробіка для вагітних доведе вам унікальну силу свого позитивного ефекту!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...