Активний відпочинок вагітної

Вагітна плаваєВагітність – це, звичайно, зовсім особливе стан жінки, але не хвороба. Від того, як ми відпочиваємо під час вагітності, багато в чому залежить психологічний і фізичний стан жінки. Адже очікування дитини – це не привід закритися в своїй раковині і боятися всього на світі. Вагітній жінці навіть більше, ніж іншим, необхідні свіже повітря, рух і позитивні емоції – тобто, все, що може дати активний відпочинок. При відсутності ускладнень, які проявляються токсикозом, загрозою викидня, та ін., можна дозволити собі багато які радощі відпочинку.

Наприклад, можна засмагати під час вагітності. Відомо, що прийняття сонячних ванн сприяє прискоренню обміну речовин і підвищенню рівня гемоглобіну. Також сонячні промені необхідні для синтезу вітаміну D, який важливий для профілактики рахіту у плоду та для запобігання розвитку остеопорозу у вагітної. Тобто, засмагати під час вагітності навіть рекомендується, але в дуже помірних кількостях. Хоча не помірна кількість не показано взагалі нікому, і все ж, у випадку перегріву можна завдати шкоди дитині. Дуже небажано обгорати, так як це завдає сильного удару по імунітету. Щоб цього не трапилося, прийняття сонячних ванн краще планувати на ранок і вечір, тобто, до 10 годни і після 16. Однак, вирішивши позасмагати, пам’ятаєте, що вагітність сприяє появі пігментних плям, боротьба з якими віднімає згодом багато сил. Тому потрібно або ховати обличчя під полями капелюха, або наносити сонцезахисний крем (вибираючи його, не забудьте уважно ознайомитися з інструкцією).

Також дуже корисно при вагітності плавати. Плавання сприяє прискоренню обміну речовин і нормалізації діяльності серцево-судинної і нервової систем, а також зняттю нервового збудження. Але займатися плаванням потрібно у встановлених для цього місцях, де немає небезпеки підхопити якусь кишкову інфекцію.

Якщо ми відпочиваємо під час вагітності активно, то часто виникає питання, чи можна танцювати при вагітності. Відповідь медиків на нього позитивна, так як танець дає майбутній мамі не лише необхідне фізичне навантаження, але й позитивні емоції. Займаючись під час вагітності танцями, жінка може позбутися відчуття дискомфорту, підвищити енергетичний рівень організму, знизити рівень ризику того, що під час пологів можуть виникнути ускладнення, а після них – післяродова депресія.

Вагітній як і будь-якій жінці завжди потрібно бути активною і життєрадісною, тоді ніякі проблеми не зможуть нашкодити вам і вашому щастю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...