Акім

Перекладається з староєврейського як – "бог спорудить".

Акім активний, відкритий і справедливий до людей. Дружина, як правило, ним керує, але сімейне життя складається добре. Любить тварин. Відвідує сестер, але внутрішньо самотній. Дуже прив'язаний до батьків.

"Листопадовий" Акім ексцентричний, втім, це може бути маскою. Консервативний (в тому числі і в політичних поглядах). Завжди вважає себе правим, нікому не вірить, намагається покладатися тільки на себе. Любить давати поради. Якщо потрібно – може ризикувати життям з посмішкою на вустах. Він не хвалько і не любить, коли люди хваляться. Утворений і володіє прекрасною пам'яттю, що дозволяє йому згадувати найменші деталі баченого, прочитаного або почутого. Винахідливий і здатний вирішити найважчі проблеми з дивовижною швидкістю. Володіє мужністю, сильною волею і завдяки цим якостям домагається в житті великих успіхів; намагається допомагати колегам.

Але негативно позначається на його діяльності імпульсивність. Іноді не зважує свої сили і не розподіляє їх раціонально. Він володіє хорошими організаторськими здібностями. Акім – лідер по натурі, завжди покладається на себе, не дозволяє себе перевершити, іноді нещадний і безцеремонно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...