Агата

Агата (також Аґата і Агафія) — походить від грец. ἀγαθός — «характерна людина».

Ім’я Агата відрізняється спокоєм, достатньою твердістю і, що мабуть найголовніше, рідкісною послідовністю і логічністю. Одним словом, одвічні жарти з приводу жіночої логіки до Агати мало застосовані. Виключення складають лише ті жінки, які вважають за краще називатися Агаф’ями – в цьому випадку в їх характері простежується значна емоційність, можна навіть сказати пристрасність натури і, отже, чуттєвість переважає над логікою.

Таким чином можна припустити, що у Агати і Гафії, незважаючи на спорідненість імен, доля складатиметься по-різному. Втім, усе залежить від неї самої – адже ніхто не заважає їй одного разу скористатися іншим звучанням свого імені.

Що стосується Агати, то її урівноваженість і послідовність зазвичай роблять її життя досить спокійним, без особливих зльотів і падінь. Жінки з цим і’ям здатні приготувати найвишуканішу кулінарну страву. Вона добродушна і терпляча, при цьому властива енергетиці імені активність найчастіше знаходить своє відображення в хорошому почутті гумору – у більшості випадків їй властиві оптимізм і веселе відношення до життя. Чималу роль також грає образ прекрасної письменниці Агати Крісті, що здатна пробудити уяву у сучасної Агати і благотворно позначитися на її самолюбності.

Втім, і без цього красиве ім’я може тішити самолюбність, шкода тільки, що це дещо розслабляє Агату і не дає їй достатнього стимулу до самореалізації в якій-небудь професії. Зате в сімейному житті її душевні якості можуть принести непогані плоди, особливо якщо не намагатися впливати на неї силою – нормальною людською мовою з нею завжди можна домовитися.

У Гафії ж інші проблеми – стимулів для самореалізації у неї аж занадто, але ось підвищена емоційність часто заважає їй зробити кар’єру. Та і у відношенні з близькими людьми її доброта, вірність і обов’язковість нерідко дещо захмарюються зайвою образливістю і пристрасністю. Одним словом, непогано б їй запозичити у Агати трішечки її спокою, а ось Агаті, у свою чергу, навчитися у Гафії деякій пристрасності. Саме такий синтез здатний максимально забезпечити успіх в життя і мир у сім’ї.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...