Агата Муценіеце вагітна і взимку стане мамою

Агата Муценіеце вагітнаУ сім’ї однієї з найкрасивіших зоряних пар очікується поповнення.

Так, це дійсно так! Агата Муценіеце і Павло Прилучний чекають дитину. Нагадаємо, зіркова пара познайомилася на зйомках популярного містичного серіалу компанії «АМЕДИА» і каналу СТС «Закрита школа».

– Спочатку ми з нею не особливо спілкувалися. Побачив – ну, красива дівчина. А потім затягнуло. Вона чудова людина. Давно шукав дівчину, яка буде тебе розуміти, а коли треба, десь і підкоригує твою поведінку. Я, якщо не втомився і добре виспався, то, як у дитинстві, буваю з шилом в одному місці. Мені завжди треба щось робити: бігати, кричати, психувати … А вона заспокоює, і я прислухаюся до її слів. Мені цікаво і комфортно з нею, – зізнається в інтерв’ю Павло Прилучний.

Після 1,5 років спільного життя, в серпні минулого року пара офіційно оформила свої стосунки. При цьому ні Павло, ні Агата не захотіли афішувати своє весілля, а розповіли про нього вже через кілька місяців.

– Ми не намагалися нічого приховувати і не приховували. Ми просто про це не говорили. Мене просто подразнює життя напоказ і наші зірки, які кричать: «Дивіться, які ми класні і як ми класно цілуємося!», «Я покакала, кличте фотографів!» Або «Я гей!». Вважаю, що особисте життя повинне належати тільки тобі, тому вона так і називається. Весілля – це сімейна історія, а не піар-кампанія. У нас було скромне весілля. Ми запросили шість чоловік, посиділи і розійшлися. Вийшло свято для себе, а не для гостей, вважаю, що весілля і повинне бути саме таким. Загалом, у нас все добре, але в своє життя ми сторонніх не пустимо, – зізнався в недавньому інтерв’ю «Вокруг ТВ» Павло Прилучний.

Чутки про поповнення в своєму сімействі ні Павло, ні Агата теж ніяк не коментують. Хоча цікаве положення дружини Прилучного вже важко приховати якимось нарядами: все говорить про те, що Муценіеце на шостому-сьомому місяці вагітності. Так що народження спадкоємця або спадкоємиці в зірковій сім’ї чекати залишилося максимум три місяці.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...