Афанасій

Перекладається з давньогрецької як – "безсмертний".

Чоловіки з таким ім'ям неконфліктні й добрі, їх можна порівняти з Володимиром. Зовні дуже приємні, скромні й часто нерішучі. По службовій драбині просуваються повільно.

"Зимові" – занадто вперті, люблять у суперечці доводити свою правоту, справедливі – нерідко на шкоду собі. Будь справу доводять до кінця. Вони покладливі й оточені друзями, ніколи не нав'язують своєї думки. "Зимові" Афанасії – мовчуни, воліють слухати, ніж висловлюватися самим. Люблять подорожувати, у них гарна пам'ять, багато хто з них прекрасно володіють пером – з таких виходять письменники й учені. "Осінні" – товариські, без примусу візьмуть на себе частину домашніх турбот, люблять тварин. Вони милостиві й завжди безкорисливо допоможуть людям. "Весняні" – часто бувають одружені двічі, у них складний характер: вони уразливі, ранимі й зовсім не можуть ставитися до себе критично. Прив'язані до місця й не люблять відряджень. Найбільше цінують свободу і незалежність, відкидаючи насильство. Деякі з них стають священнослужителями, однак, приймаючи сан, імені свого не міняють.

Афанасій – в перекладі з давньогрецької "безсмертний", "невмираючий", сильний тілом і духом, непідвладний хворобам і злу, оберігаємою понад. Росіяни із прийняттям християнства запозичили дане ім'я з Візантії. Святий заступник – преподобний мученик комментарісій Афанасій, був доглядачем темниць. Захищав православ'я, за що був сам посаджений у темницю і замучений в ім'я Господа. Ім'я Афанасій припускає людину занадто м'якого, нехитрого і доброго для сьогоднішнього життя. Однак своєю добротою і м'якістю він може домогтися багато чого, іноді більше, ніж інші – завзятістю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...