Адріана

Це прагматик з сильною волею. Адріана амбітна, зайво самовпевнена жінка, яка звикла покладатися тільки на свої судження. У неї ясний і логічний, але холодний розум.
Чужому впливу Адріана не піддається, а прийнятих рішень не змінює. Вона матеріалістка, і любить гроші. Найчастіше Адріану можна назвати інтриганткою. Вона вперта і не схильна рахуватися з думкою інших. До невдач Адріана відноситься дуже болісно, сприймає їх як особисту образу, і мститься за кожну образу.
Адріана здатна щиро допомогти і поспівчувати тільки тому, хто підкорить її серце. Вона володіє винятковою інтуїцією і загостреним почуттям моральності. Сексуальності Адріана надає значення тільки тоді, коли зустріне чоловіка своєї мрії, і лише в тому випадку, якщо інтимне спілкування допомагає їй утримати предмет свого кохання.
Вона відмінно веде будинок, є гостинною господинею. Як жінка Адріана гідна подиву, але знаходиться поряд з нею повинен володіти сильним характером і витримкою. Адріана завжди сповнена чарівності. Вона користується чутливістю оточуючих і підпорядковує їх собі. Але за її чарами завжди ховається якась небезпека.
Жінка з цим ім’ям відрізняється відмінним здоров’ям, як фізичним, так і психічним, яке їй вдається зберегти надовго. Вона домагається успіху скрізь, де необхідний жіночий такт, обережність і рішучість, досягає професійних висот на артистичному терені, в археології, історії, реставрації творів мистецтва.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...