Адіс

Перекладається з арабської як – "поклоняється Аллаху".

Адіс не прагне бути в центрі уваги, але коли починає щось говорити, решті починає здаватися, що він мовчав, боячись придушити всіх силою свого інтелекту, великими пізнаннями в самих різних областях. Він небагатослівний, ясно і лаконічно викладає свої думки. Адіс дуже акуратний, брезглів, охайний. З багатою уявою: віддає перевагу науково-популярній літературі, запам'ятовує миттєво всю нову інформацію.

"Осінній" Адіс – серйозний і врівноважена людина, грунтовним у всьому, розсудливий, приймає тільки виважені рішення. Занадто прямолінійний, не вміє лицемірити, викручуватися, що заважає йому просуватися по службі. Однак вельми вдало будує свою кар'єру, його цінують на виробництві, висувають на відповідальні пости. "Зимовий" Адіс не вміє пристосовуватися, не обходить гострі кути, вічно набиває гулі. Він захоплюється наукою психологією, володіє розвиненою інтуїцією, що дає йому можливість правильно орієнтуватися в складних ситуаціях. Адіс – сильна особистість, і, як всякий сильна людина, він великодушний до слабких, прощає іншим промахи і помилки, вміє зрозуміти кожного, увійти в становище іншого. Це прекрасний керівник, стриманий, коректний, володіє неординарними організаторськими здібностями.

З жінками Адіс обережний, серйозно аналізує ступінь своїх почуттів до обраниці, перш ніж робить їй пропозицію. У подружжя бере стриману і небалакучість жінку, самостійну, серйозну, однак не позбавлену почуття гумору. Це почуття Адіс особливо цінує: він любить жартувати і сам, по реакції на гумор визначає характер і душевний стан людини. Часом буває саркастічен з недоброзичливцями; жартівливо, до місця говорить про неприємні справах з колегами. Адіс – найсексуальніший чоловік і вибирає в дружини жінку темпераментну, тому краща супутниця життя для нього та, яка народилася в серпні, грудні або січні, враховуючи, природно, і його місяць народження.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...