Аделаїда

Давньогерманське ім’я, в перекладі благородна, високонародженна.

Вона іронічна, схильна до аналізу, володіє непохитною волею і урівноваженим характером, здатна самостійно знайти вихід зі складної ситуації. Ця жінка наділена винятковою інтуїцією. До наміченої мети просувається повільно, але вірно і наполегливо.

Аделаїда натура самовпевнена. Вона схильна до нападів люті і дратівливості, і якщо на кого образиться, то запам’ятає це надовго. При цьому Аделаїда нетерпима до непорядності. Вона занадто суб’єктивна, на все має власну точку зору, але душа її сповнена любові, милосердя, жертовності. При бажанні Аделаїда може створити милу затишну обстановку, пом’якшити гостру ситуацію. Вона чутлива, але намагається того не проявляти. Жіночна, чуйна, сексуальна Аделаїда привертає до себе чоловіків.

Вона прагне жити активним сексуальним життям, часом робить необережні вчинки, і навіть любить ризик. Одягається вона з бездоганним смаком. Розвинена уява, незвичайна чарівність і відмінна пам’ять допомагають їй виплутатися з будь-якої неприємної ситуації. Аделаїда тяжіє до професії манекенниці і стюардеси. Вона швидко втомлюється, страждає безсонням і головними болями. Слабке місце організму – легені.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...