Адель, (Аделія)

Перекладається як – благородна ".

У роботі Адель дуже акуратна, обов'язкова, пунктуальна. Ніколи не підведе колег. Вона чудовий працівник, професіонал у своїй справі, але може назавжди залишитися лише хорошим виконавцем. Вона не прагне зробити кар'єру, а іншим і в голову не приходить їй допомогти, а дарма. Адель може бути прекрасним керівником, її вміння ладити з людьми, спокійний характер, здатність розташувати до себе колег могли б послужити хорошу службу їй і всьому колективу. Її зазвичай всі поважають, рахуються з її думкою. В екстремальних умовах Адель вміє максимально зібратися, зосередитися на головному і спокійно прийняти єдино правильне рішення. Помилки допускає вкрай рідко. Адель буває дуже твердою, наполегливою, якщо знає, що вона права.

"Літня" Адель важко сходиться з людьми через невпевненість в собі, "груднева" або "лютнева" – не з усіма знаходить спільну мову, їй легше спілкуватися з чоловіками, ніж з жінками. Заміж Адель виходить так само спокійно і непомітно для оточуючих, як і живе все життя. Вона довго зустрічається зі своїм обранцем, та їх дружба переростає в сімейний союз. Характер цієї жінки змінюється, коли у неї з'являються діти. Спокійна і врівноважена, вона може бути "левицею", якщо потрібно захистити дітей. У сімейному житті Адель терпляча, витривала, здатна підтримати чоловіка в скрутну хвилину. Вона ніжна і вірна подруга для своєї "половини". Адель домувальниця, не любить бувати в людних місцях. Має одну – дві віддані подруги в особистому житті, в яких вона бере активну участь: допомагає по господарству, залишається з їх дітьми, мирить з чоловіками. Подруги її просто обожнюють. Адель подобається готувати, вона любить гостей, приймає їх з великим задоволенням, щедро накриває стіл.

В інтимних стосунках Адель м'яка, поступлива, ніжна. Охоче йде назустріч всім бажанням чоловіка, але не з перших днів. Чоловікові слід проявити велике терпіння, прикласти масу зусиль, щоб вона переконалася в щирості його почуттів, а Адель вміє бути вдячною і винагороджує його з лишком за терпіння і очікування. Вона не визнає секс без любові, почуттям віддається повністю, без залишку, ніколи не зраджує чоловікові. Невірність чоловіка може на все життя зіпсувати відносини в родині, хоча на розлучення вона може не зважитися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...