Адам

Перекладається з староєврейського як – "із червоної глини" (земля, з якої, по біблійному сказанню, була створена перша людина)

Цим ім'ям нарікають людей у багатьох країнах. Деякі Адами, народжені взимку, можуть стати спортсменами високого класу, завдяки своїй наполегливості і навіть упертості добиваються великих результатів. У зрілому віці характер декілька міняється, стає спокійнішим. Працюють спортивними тренерами, в сільському господарстві – агрономами, ветеринарами; серед них є програмісти і конструктори, кулінари і художники, священики і письменники.

У шлюбі їм не дуже везе, хоча самі вони – хороші батьки сімейства. Складні відносини встановлюються між дружиною і матір'ю Адама: у них повна несумісність. Люблять тварин, природу, часто виїжджають на відпочинок в ліс. Ревниві й уперті, дружинам марно намагатися командувати ними. Домагаються в житті багато чого завдяки терпінню. "Зимові" талановиті, з них виходять художники і музиканти. Не люблять багато говорити, воліють діяти, і це сприяє життєвому успіху. "Осінні" – дуже розважливі, але поступливі і не поспішають з висновками.

Адами – не кар'єристи, йдуть до мети важким шляхом. Завжди обдумують свої слова, не рубають з плеча. Не люблять їздити у відрядження, обачно вибирають собі роботу. У шлюбі щасливі. Не гребують ніякої домашньої роботи. Через свого захопливого характеру довго не одружуються.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...