Ада

Перекладається з староєврейського як – "прикраса".

Трохи чоловічий характер Ади з віком майже не міняється: вона так само імпульсивна, уперта й сміла. Домагається своїх цілей не тільки пробивною здатністю, але і великою працьовитістю. Користується успіхом у молодих людей. З власною матір'ю в Ади відносини не складаються.

Доля в Ади нерідко буває важкою. Незважаючи на явний успіх у чоловіків, з якими вона дружить охочіше, ніж з жінками, заміж їй вийти важко, і шлюб найчастіше виявляється невдалим. "Зимові" з підвищеною чуттєвістю. Перший шлюб у них недовговічний, у шлюбі народжуються дівчатка (у народжених у березні зазвичай хлопчики). Це не "домашні" жінки. Вони терпіти не можуть і не вміють готувати, зате живуть багатим духовним життям, люблять театр, балет, самі дуже пластичні. Годинами можуть базікати по телефону, вранці не проти подовше повалятися в ліжку. "Літні" не настільки почуттєві, як їх "зимові" тезки, але доля їх теж не балує.

Ці жінки люблять одягатися незвичайно, екстравагантно, завішувати себе блискучою біжутерією, віддають перевагу чорному й жовтогарячому кольору. Вони непосидючі, охоплені "пристрастю до зміни місць", не проти покомандувати іншими. В цілому ж це добрі люди.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...