Аборт

Аборт1Аборт – це штучне переривання вагітності. Проводиться він в країнах СНД до 12 тижнів за бажанням жінки і до 20-22 тижнів за медичними показаннями.

Виконують цю операцію тільки в спеціалізованих лікарнях або клініках і відповідно лікарі-гінекологи. Намагатися зробити аборт самостійно за допомогою “народної” медицини або лікаря-шарлатана в підворітті смертельно небезпечно і кримінально карається.

Види абортів:

Медикаментозний аборт або в простолюдді таблетований аборт. Як правило, до 5-6 тижнів вагітності лікар-гінеколог може призначити препарати, які перервуть вагітність і викличуть викидень. Після викидня необхідно буде перевірити порожнину матки на відсутність шматочків плодового яйця.

Міні-аборт або вакуумна аспірація проводиться до 5 тижнів включно або ж до 12 тижнів, включаючи вискоблювання. Після такого виду аборту матка менше травмується. Плодове яйце видаляється за допомогою такого інструменту як вакуум-відсмоктування, при цьому шийку матки не розширюють, як при вискоблюванні.

Вискоблювання або дилатація і кюретаж. При такому вигляді аборту шийку матки розкривають і вишкрібають плодове яйце і слизову оболонку матки. Операцію проводять під дією наркозу.

Штучні пологи – метод переривання вагітності на пізніх термінах, плід виходить природним шляхом за допомогою стимуляції пологової діяльності. Такого виду аборт проводять лише за медичними показниками.

При грамотно проведеній операції і застосуванні призначених медикаментів у жінки не повинні виникати проблеми після аборту. Бувають і ускладнення після цієї операції: запалюється епітелій матки, який не повністю почистили, і виникло запалення, матка не скорочується до первинних розмірів і т. д.

Після аборту жінці призначають антибіотики і протизаплідні препарати для відновлення гормонального фону. Через призначений час після операції необхідно з’явитися на огляд до лікаря-гінеколога, який перевірить стан жіночих органів.

Незважаючи на варіанти видів аборту, жінка не вибирає той, який вона хоче, їй призначають той, який підходить за медичними показниками.

Статеве життя слід відкласти на місяць з дня проведення операції, тому що великий ризик ускладнень і зараження.

Що стосується морального аспекту аборту, то його краще попередити, ніж вчинити. Зараз існує маса методів контрацепції, якщо бажання мати дітей відсутнє, то потрібно берегтися.

Коли ж вселяється душа в дитину? Для того, щоб працювати за комп’ютером, потрібен системний блок і монітор з клавіатурою і мишкою. Але це все техніка, як яйцеклітина і сперматозоїд. Щоб вони “ожили” або заробили, комп’ютеру потрібне харчування (електрика), а яйцеклітині і сперматозоїду – душа (енергія).

У момент зачаття ви вже маєте людину, яка повинна пройти нелегкий шлях перетворення – пройти по фаллопієвій трубі, прикріпитися до стінки матки і розвиватися всі 9 місяців.

Хто ж захистить дитину, крім його рідної мами – самої близької і рідної людини на світі. Як багато жінок, які мріють мати дітей, жінок, у яких довгоочікувана вагітність закінчується викиднем, що завмерлої вагітності, позаматкової вагітності …, як страждають вони, коли розуміють, що малюка більше немає, як добами ридають вони від цієї втрати і як складно їм зрозуміти тих жінок , які запросто йдуть на вбивство своїх ненароджених дітей.

Різні бувають ситуації, при яких жінка наважується зробити аборт, кожна історія підкріплена своїми доводами, виправданнями, але потрібно розуміти, що абортом не врятувати свої відносини, свою кар’єру і не поліпшити своє життя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...