• Без категорії

А що ж таке кохання?

А що ж таке кохання?Психологи давно розгадали цю загадку. Вони вважають, що в реальному житті любов не живе, що насправді є лише певні відчуття, або імітуючи стан любові, або ті що знаходяться близько до поняття любові.

Отже, ці відчуття-відчуття:

1.
Закоханість;

2. Прихильність;

3. Захопленість;

4. Емоційний контакт

Закоханість – це стан голови, а може бути, і серця, коли рівень позитивних якостей в обранці збільшується, немов під лупою, а рівень негативних – зменшується із швидкістю світла.

Так, закоханість – це ідеалізація. І якщо вже ми закохуємося, то ніяк не в людину, а в придуманий нами ідеал чоловіка. Вам знайомий вираз: “Ніби пелена з очей впала”? Так от, воно – про закоханість. Адже коли ми починаємо бачити безліч тих недоліків людини, які до певного моменту не помічали зовсім, то перестаємо переживати почуття, яке вважали любов’ю. Ми лише хлопаємо віями, думаючи: “Що ж це було? Що-що, але точно не любов”.

Цікавий той факт, що чим сильніше внутрішня самота людини, тим сильніше він закохується. Напевно, внутрішня самота і сприяє придумуванню різного роду ідеалів. Адже є люди, які вважають, що у них повинен бути ідеальний керівник, ідеальний чоловік і ідеальна дитина. Але мислячі так особи звичайно не мають ні першого, ні другого, ні третього і знаходяться в постійному конфлікті з навколишнім світом.

У закоханості є періоди як підйому, так і спаду, але закоханість живе максимум два роки, та і те після першого року з скандалами, взаємними докорами і сварками.

А перша ознака, по якому можна взнати закоханих – тримання за руки, демонструючи підсвідомий страх втратити те, що є. Мабуть, правду говорять: “Щоб тебе хто-небудь полюбив, потрібно спочатку самій полюбити себе”. Інакше долею буде вічна закоханість.

Прихильність. Ви ніколи не помічали, що дуже багато людей зустріли свого чоловіка або дружину на роботі, в тренажерному залі або на концерті свого улюбленого співака? Суть прихильності у тому, що чоловіка і жінку психологічно зближують щоденне повернення удвох з роботи або кінні походи по вихідних. Прихильність – це, по суті, звичка бачити людину і спілкуватися з ним в обумовлений час.

З прихильності народжується безліч браків, адже ніщо так не зближує людей, як загальна справа. Але потрібно пам’ятати, що прихильність пройде, якщо чоловік і жінка перестануть робити щось разом. Тобто, у разі, коли один з подружжя переходить на роботу в іншу організацію, слід наперед придумати нове сумісне заняття. Наприклад, це може бути щовечірнє сумісне приготування вечері.

Захопленість. Вона часто зустрічається у молодих дівчат по відношенню до зірок кіно і музики. Проте захопленість може бути спроектована і на тих людей, які знаходяться поряд. Адже в основі захопленості завжди лежить непідроблене захоплення якими-небудь здібностями і талантами людини.

Емоційний контакт. Психологи говорять, що саме це відчуття найближче стоїть до того, що прийнято називати людьми любов’ю, точніше справжньою любов’ю. Емоційний контакт – це зв’язок з самою суттю людини, з його внутрішнім Я, але ніяк не з Его.

Вслухайтеся в звуки улюбленої мелодії – саме мелодії, музики без слів. Скільки років вона вам вже подобається? Скільки нових відтінків звуку ви знайшли в ній за ці роки? Яку палітру відчуттів ви випробовуєте, почувши її? Ось так само все відбувається і при емоційному контакті з людиною. Пояснити на словах це складно. Це можна тільки пережити.

Відносини, засновані на емоційному контакті, психологи називають сутнісними відносинами. І такі відносини нерозривні з відношенням людини до самому себе. Тобто, наскільки ми любимо себе, настільки ми любимо і іншого. Виходить, що емоційний контакт – це любов до іншого від надлишку кількості любові в своєму серці. Саме ця любов не проходить з роками.

Більш того, якраз в сутнісних відносинах люди приймають одна одну такими, які вони є. Люблячими їсти в ліжку і що залишають жувальну гумку де потрапило, наприклад. І в цій любові не виконує ніякої ролі, що постільне більш доводиться стирати мало не щодня, а будинок буквально нашпигований використаною жуйкою.

Джерело: http://uti-puti.com.ua/

НА ГОЛОВНУ – Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...