• Без категорії

9 тиждень вагітності

9 тиждень вагітності
Твій малюк до дев’ятого тижня досягає від 20 до 28 міліметрів в довжину. Він важить близько одного граму і веде дуже активний спосіб життя – хоча його рухи для тебе поки не відчутні.

У дитини вже розвинені основні органи, м’язи і нерви, формуються повіки. Ультразвук як і раніше не може показати статі крихти, тому про це поки залишається тільки гадати.

На цьому тижні вагітності твої груди стають повнішими і чутливішими, соски темніють. У жінок з витонченою комплекцією вени на грудях можуть стати помітнішими – це цілком нормально. Тебе наздоганяють різкі перепади настрою, схожі на пмс.

Більшість мимовільних викиднів першого триместру доводиться саме на 9-й тиждень вагітності. Якщо у тебе проблеми з щитовидною залозою, самий час проконсультуватися з ендокринологом. Порушення функцій щитовидної залози може відобразитися на життєдіяльності плоду.

Якщо ти працюєш, то саме зараз тобі пора брати відпустку. Більше гуляй на свіжому повітрі, уникай надмірних навантажень і загазованої атмосфери. По можливості відмовся від роботи з комп’ютером або зведи її до мінімуму.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...