• Без категорії

9 порад для правильного зачаття дитини

9 порад для правильного зачаття дитини

Розглянемо основні принципи які потрібно дотримувати щоб зачати здорову дитину, від чого потрібно відмовитися, що приймати і на що звернути особливу увагу:

Відмова від засобів контрацепції

Можливо, це і здається очевидним, але деякі речовини надають тривалий ефект на організм. У випадку з протизаплідними пігулками лікарі рекомендують почекати місяць або більше після припинення прийому препарату (про що слід проконсультуватися з гінекологом).

Хронічні захворювання

Надмірна вага, високий кров’яний тиск, діабет і багато інших чинників (не говорячи вже про венеричні захворювання) впливають на вашу здатність завагітніти і народити здорову дитину. Проте, це у жодному випадку не значить що вам не варто заводити дитину, просто потрібно дуже уважно підійти до цього питання і детально проконсультуватися з лікарем.

Правильне харчування

Збалансована дієта, що полягає перш за все з:

– білка;

– фруктів;

– овочів;

– зернових продуктів;

– з мінімальною складовою жирного і солодкого необхідна не тільки під час вагітності, але і до неї.

Фолієва кислота

Варто приймати фолієву кислоту. Вона запобігає виникненню у плоду серйозних дефектів мозку і нервової системи, які можуть формуватися у зародка з перших днів, тому особливо важливо вживати фолієву кислоту ще до зачаття, а також під час перших місяців вагітності.

Скажемо ні шкідливим звичкам

Нікотин, алкоголь і наркотики приводять до виникнення необоротних процесів у організму, що зароджується.

День овуляції – важливий параметр

Запліднення яйцеклітини може відбутися тільки в період овуляції. Визначити оптимальний час для зачаття вам допоможе тест на овуляцію. Ви можете пройти тест на овуляцію у нас на сайті. Для того, щоб взнати день початку тестування, слід від числа днів повного циклу відняти сімнадцять (17). Наприклад, якщо ваш менструальний цикл складає 28 днів, то тестування слід почати на 11-ий день (28 – 17 = 11).

Зверніть увагу на виділення

Додатковий контроль. Коли відбувається овуляція, організм виділяє тонку слизьку субстанцію, сприяючу проходженню сперми. Якщо спостерігати за собою кожен день, то ви помітите ці виділення схожі на дотик на яєчний білок, що відбуваються в найсприятливіші для зачаття дні.

Чоловіча нижня білизна

Коли яєчка затиснені і перегріваються в плавках, кількість сперми значно знижується. Якщо ви плануєте завести дитину, то ваш чоловік повинен уникати саун, гарячих ванн, фізичної перевтоми, а також носити вільну нижню білизну.

Вибір позиції для зачаття

Позиції під час сексу, сприяючі зачаттю: “догі-стайл”, “місіонерська”, “бік об бік”. Уникайте позицій, коли жінка знаходиться зверху, стоїть або нахилена.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...