9 ПОМИЛОК ЖІНОК, ЯКІ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДО КОЛИШНІХ

Якщо ви одного разу вирішили розлучитися, то, швидше за все, ваше рішення було зваженим і обдуманим. Чим керуються жінки, які повертаються до колишніх, і чому цього робити не варто?

«Не можна двічі увійти в одну і ту ж річку» – говорить народна мудрість, так як все в житті тече і змінюється, і люди в тому числі. Якщо ви з партнером розлучилися, а через якийсь час вирішили «почати спочатку», дуже мало шансів, що з цього щось вийде. Трапляється так, що пара просто погарячкувала і зробила помилку, розлучившись, але це, скоріше, виняток, ніж правило. Про що думає жінка, повертаючись до колишнього?

Все буде по-іншому. Звичайно, минув час, багато що змінилося, в першу чергу ви, але чи зміняться ваші стосунки – спірне питання. Статистика говорить про те, що пари, які відновили свої відносини, не намагаються що-небудь змінити, а навпаки, загострюють свою увагу на минулі образи, тому найчастіше ні до чого хорошого це не призводить.

Він змінився. Будьте реалісткою і прийміть той факт, що люди не міняються, вірніше, якщо це відбувається, то це дуже довга і колосальна праця. Ви впевнені, що чоловік заради вас здатний змінити своє життя, особливо, якщо минулого разу цього не зробив?

Він мене знає, як ніхто. Хіба це привід повертатися в колишні стосунки? Ви теж знаєте свого колишнього на всі 100, але хіба не цікавіше дізнаватися про людину заново, її звички, захоплення, улюблені страви. Зрештою те, що у відносинах повинна бути загадка – не вигадка, тому це є величезною помилкою.

Не знайду нікого краще, ніж він. Перед тим, як так думати, згадайте, чому ви розлучилися і багато чого стане на свої місця. Так, повертатися в зону комфорту і звичні умови дуже зручно, але чи варте воно того? Навколо дуже багато чоловіків, які можуть не поступатися вашому колишньому, а багато в чому навіть перевершувати, головне не бійтеся.

Ми будемо просто дружити. Дружба між чоловіком і жінкою – спірне явище, особливо між колишніми партнерами. Ви дійсно думаєте, що ви будете щирі і відверті один з одним, що у вас не буде ревнощів і зайвих емоцій? На жаль, але найчастіше така дружба викликана або бажанням жінки все повернути, або є ознакою психічного відхилення.

Ми переспали. Близько 50% пар після розставання рано чи пізно опиняються в одному ліжку, але думати, що це нова сходинка у відносинах – помилка. Найчастіше ініціатором виступає чоловік, з яким такий «дружній» секс дуже зручний. Не варто вплутуватися в такі відносини і дозволяти себе використовувати, ви просто втрачаєте час і віддаляєте своє щасливе майбутнє з новим партнером.

Не зможу знайти нового партнера. Якщо перестати зациклюватися на колишньому, зайнятися собою і своїми інтересами, то нові залицяльники не змусять себе довго чекати. Повірте, навколо не так вже й мало чоловіків, які знаходяться в пошуку своєї другої половинки. Крім того, завжди можна скористатися сайтом знайомств і спробувати щастя там, статистика говорить, що дуже багато шлюбів укладено між партнерами, які познайомилися саме таким способом.

Я до нього звикла. Звичка іноді не грає нам на руку і здатна перешкодити в правильному виборі. Багато жінок роками живуть в приниженні, терплять образи і навіть фізичне насильство, тільки тому, що вони звикли, не знають, що робити далі і як піти. «Поганий, але зате рідній» – це життєвий принцип не для жінки, яка знає собі ціну і поважає себе.

Ідеальних не буває. Так, всі люди різні, десь притягуються протилежності, десь відносини будуються на ідеальній сумісності, але якщо ви одного разу розлучилися, то швидше за все ви елементи з різних пазлів і не варто витрачати час.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...