9 кроків на шляху до щастя

9 кроків на шляху до щастяЩастя не дотримується розкладу! А чекаючи відповідного моменту, щоб, нарешті, відчути себе щасливим, Ви ризикуєте прочекати на станції все життя, і потяг щастя промчить мимо. Все набагато простіше: спробуйте зрозуміти, що Ви можете ЗРОБИТИ себе щасливим, і не коли-небудь, а саме зараз.

Більш того, в Ваших силах зробити цей стан звичним, так само, як Ви придбаваєте інші звички – через постійне повторення одних і тих же дій. Яких саме? Про це ми Вам зараз і повідаємо.

1. Коли Вами опановують сумні думки і печаль – просто женіть їх геть. Пам’ятайте, що є ситуації, які Ви просто не в силах змінити, тому намагайтеся реагувати на те, що відбувається спокійніше.

2. Зробіть щастя своєю метою. Спробуйте бути щасливим навіть у важкій ситуації, наприклад, пригадайте, які прекрасні почуття викликали у Вас прекрасні світанки і заходи в якому-небудь живописному місці, пригадайте, яке полегшення і радість охопили вас, коли Ви успішно закінчили якусь велику роботу або склали іспит, як раділи Ви, коли Вам несподівано зробили приємний подарунок. Так Ви і самі знаєте, які саме спогади і думки впливають на Вас найпозитивнішим чином.

3. Звикайте відчувати себе щасливим – хай це стане для Вас найголовнішою з вправ. Частіше репетируйте усмішку, усміхайтеся собі і іншим – хай оточуючі зрозуміють, що Ви – щаслива людина. Щодня, щогодини дякуєте життю за тисячу приємних дрібниць, з якими Ви стикаєтеся. Так, спершу завтра уранці подякуєте долі вже хоча б за те, що прокинулися!

4. Постарайтеся зробити і оточуючих щасливіше. Побачивши, що хтось потрапив в біду, запропонуйте свою допомогу – хай навіть не дуже-то велику. Наприклад, підкажіть туристу, що уткнувся в карту міста, як йому швидше і зручніше пройти до потрібного місця – від його радості і Ви відчуєте себе радісніше. Забудьте прислів’я "Біда не приходить одна", пам’ятайте іншу: "Щастя заразливе".

5. Не забувайте про людину, що зробила Ваше життя яскравіше і багатше і приділяйте йому більше часу.

6. Прагніть менше критикувати дії і вчинки інших людей. Сприймайте їх поведінку як даність, і Ви зможете уникнути багатьох негативних емоцій, що отруюють Вам життя.

7. Не намагайтеся одразу ж стати стовідсотковим щасливчиком. Краще радіти багатьом незначним епізодам, ніж чекати чогось грандіозного.

8. Поводьтеся так, ніби Ваше сьогоднішнє положення – якраз те, що Вам потрібно, і Ви добилися того, чого хотіли!

9. І, найголовніше, – забудьте, назавжди забудьте про заздрість. Ось те, що здатне отруїти все життя. Чому і кому заздрити? Так Ви самі – просте чудо, і все у вас добре!

Багато людей відчувають себе нещасними, тому що їх очікування абсолютно нереалістичні. Це не значить, що вони оптимісти: справжній оптиміст чудово знає, що щастя – поняття відносне. Не дуріть себе: Ви не можете бути щасливим весь час, в будь-яких ситуаціях. Постійно щасливий тільки дурень!

Важливо зрозуміти, що життя в такому ж ступені несправедливе, як і справедливе. Життя – це життя, найчастіше вона представляє собою не ланцюг подвигів, а череду щоденних дрібних вчинків і перешкод, які, на жаль, треба долати. Не думйте, що вони збудовані спеціально для вас, і не ображайтеся на оточуючих через те, що трапилося з Вами. Ось тоді Ви і придбаєте звичку на щастя.

Дізнайся про ще один рецепт щастя

Джерело: krasav4ik-vip.my1.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...