• Без категорії

8 речей, які не можна робити подружжю

8 noЯк показує практика, для створення сім’ї тільки кохання недостатньо. Є речі, які робити в родині категорично не можна, або вона була щасливою.

1. Не обговорюйте своїх колишніх партнерів. Якщо у вас розпитують про ваших колишніх, можливо, це простий інтерес, але в той же момент не варто забувати, що ревнощі присутні в кожній людині.

2. Ніколи не критикуйте і не жартуєте над недоліками тіла партнера. Швидше за все, чоловік або дружина комплексує через це, але ніколи не покаже вам цього.

3. Не варто кожного разу намагатися сказати своїй половинці, як треба робити, але і не прикидайтеся дурненькими, просто дайте можливість партнеру знайти вихід самостійно і прийняти рішення.

4. Ні в якому разі не критикуйте свекруху (тещу), адже для вашої коханої людини це мама. Не примушуйте партнера розриватися між двома вогнями.

5. Ніколи не шантажуйте тим, що ви підете, у противному випадку отримаєте те, що одного разу вам просто скажуть «іди», і тоді вже буде не зрозуміло, хто виграв від цієї ситуації. Якщо ви ображені, просто щиро скажіть про це.

6. Якщо дали слово, виконайте його! Ні в якому разі не підривайте довіру свого партнера до себе. Ніколи не брешіть, адже довіра— це основа здорових, нормальних відносин.

7. Не ставте ультиматумів і не примушуйте його ні до чого, краще подумайте, як зацікавити партнера тим, що вам треба.

8. Не треба явно демонструвати свої ревнощі, адже найчастіше це дратує. Ревнощі — погане почуття, які здатне зруйнувати навіть найщасливіші відносини.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...