8 речей про секс, які мама повинна розповісти своєму сину

8 речей про сексХочете, щоб у вашого сина, коли він виросте, гармонійно складалися відносини з жінками? Тоді ви просто зобов’язані поговорити з ним про деякі речі!

Розмова піде не стільки про техніку сексу (в кінці кінців, про це краще розповість батько або спеціально навчений викладач в школі), скільки … Про жіночий погляд на відносини статей. Це необхідно для того, щоб хлопець, вступаючи в серйозні стосунки з дівчиною, розумів, як вона сприймає ті чи інші його дії. Що можна робити, а чого не можна, що необхідно, а що – небажано.

Що таке згвалтування

“Якщо дівчина говорить” ні”, а ти наполягаєш на зв’язку, це згвалтування. Якщо тобі здається, що вона згодна, але вона вимовляє слово” ні” – це може бути не кокетство, і тоді, в разі, якщо ти вступиш з нею в контакт, це буде вважатися згвалтуванням”. Навіть дорослі чоловіки не завжди помічають ту тонку грань, де закінчується флірт і починається насильство над жінкою, а недосвідчений молодик – тим паче. Переконати свого підлітка, що якщо дівчина перебуває в стані алкогольного сп’яніння, секс з нею може також бути кваліфікований як згвалтування.

Захищений секс обов’язковий

Це тільки молодикам так здається, що позапланова вагітність подруги їх не стосується, насправді ж відповідальність за неї несуть обидва. І якщо ваш син не прагне стати татом, то такий простий предмет, як презерватив, врятує його від безлічі проблем в майбутньому.

Як ставитися до порно

Як і будь-яка інша річ в світі, порно добре лише в міру, в будь-якому випадку перегляд “дорослих фільмів” не замінить реальних відносин. Варто також пояснити, що порно – це індустрія, на якій робляться величезні гроші, і немає нічого дивного в тому, що зовнішність актрис здається ідеальною. У реальному ж світі люди поводяться під час сексу трохи інакше, та й виглядають не так шикарно. Мало того: ті сцени, які в порнофільмах здаються естетично привабливими, в реальності можуть спочатку шокувати.

Перший секс

Зрозуміло, ви не зможете простежити, щоб перший сексуальний контакт вашого сина стався з тією, з якою його пов’язують справжні почуття. Але ви можете дати йому правильну установку: “Я сподіваюся, що вперше у тебе це станеться з тією людиною, яка буде тобі дорога”.

Пікантні фото

Варто попередити сина про те, що розміщуючи “такого роду” фотографії, де зображені інші люди, він скоює злочин. Крім того, варто порадити взагалі не виставляти подібні знімки на загальний огляд, наприклад, в соціальних мережах, і не показувати однокласникам. Адже він ніколи не може бути впевнений, що цим скористаються його знайомі.

Безпека жінки

Хлопцям іноді навіть не спадає на думку, що дії, з їхнього боку абсолютно нешкідливі, можуть здатися дівчині страшними. Наприклад, якщо він починає знайомитися з дівчиною на темній безлюдній вулиці. Або йде позаду неї по вулиці на дуже близькій відстані. Якщо він зауважив, що жінка налякана, має сенс просто сказати їй: “Я не збирався Вас лякати, я просто дуже поспішаю”, і обігнати її або перейти на інший бік вулиці. А знайомитися з дівчиною краще все ж в світлий час доби, коли вона буде впевнена у своїй безпеці.

Секс – справа для двох

Хлопець повинен розуміти, що головне завдання сексу – принести задоволення і собі, і партнерці. Можете натякнути про те, що не буде нічого страшного, якщо він запитає у своєї дівчини, що їй подобається в ліжку.

Ніяких помилкових обіцянок

Навіть якщо йому дуже подобається жінка, не варто обманювати її і, маючи на меті лише секс, обіцяти їй одруження, подорож або дорогий подарунок. Ця тактика може привести до неприємностей вже після того, як вони пересплять: він зарекомендує себе обманщиком.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...