8 професійних секретів ідеального манікюру та здорових нігтів

8 професійних секретів ідеального манікюру та здорових нігтівЯк уникнути проблем з манікюром і добитися ідеального виду нафарбованих нігтів, як піклуватися про їх здоров’я при регулярному використанні лаків? Читайте корисні поради американських професіоналів!

Отже, перед вами – 8 порад професіоналів для ідеального манікюру та здорових нігтів:

1. Не струшуйте пляшечку з лаком!

Чомусь вважається, що струшування пляшечки з лаком – найкращий спосіб підготуватися до нанесення його на нігті. Однак це не так, подібна процедура з лаком – кращий спосіб зіпсувати вам манікюр, так як при струшуванні всередині лаку утворюються бульбашки повітря.

Професіонали радять замість струшування перед початком манікюрної процедури трохи покрутити перевернуту пляшечку лаку між долонь – це перемішає лак, без створення непотрібних бульбашок повітря всередині.

2. Правильна техніка нанесення лаку – ключ до якісного манікюру!

Якщо ви прагнете до якісного, красивого і стійкого манікюру, правильна техніка нанесення лаку дуже важлива.

Фахівці радять наносити лак рівними, тонкими шарами, впевненими та чіткими рухами – спочатку одним мазком в центрі нігтя, потім – по одному мазку з кожного краю нігтьової пластини, щоб повністю її покрити. А під кінець можна ще провести пензликом по самоу кінчику нігтя, щоб «покрити» манікюр і запобігти швидкому облуплюванню лаку.

3. Два – чарівна цифра!

Скільки ж шарів лаку найкраще наносити на ніготь? Зробіть два шари і не помилитеся! Один шар може не покрити всю нігтьову пластину, а три шари занадто довго сохнуть. Тільки переконайтеся, що ваші два шари тонкі, рівні, без бульбашок і сторонніх частинок усередині – тоді вони швидко висохнуть і дадуть вам чудовий манікюр.

4. Бережіться шкідливих речовин – перевіряйте склад ваших лаків! 

Професіонали радять завжди перевіряти хімічні склади ваших лаків і уникати 5-ти наступних шкідливих і токсичних компонентів: дибутилфталат (dibutyl phthalate або DBP), толуол (toluene), формальдегід (formaldehyde), формальдегідні смоли (formaldehyde resin), нафталін (camphor) і його похідні.

Всі ці хімічні речовини шкідливі для вашого здоров’я, для здоров’я ваших нігтів і шкіри! На щастя, сьогодні багато брендів випускають лаки без цієї небезпечної «п’ятірки»: наприклад, марки Zoya, RGB і Chanel. Фахівці підкреслюють, що використання лаків з безпечним складом необхідне для підтримки здоров’я ваших нігтів і їх зміцнення.

5. У поспіху обирайте «металік»! 

Якщо ви поспішаєте, краще вибирайте лак якого-небудь відтінку «металік» – вони часто бувають непрозорими, і вам буде досить одного шару, який, звичайно, сохне швидше двох або трьох.

6. Не вимочуйте нігті у воді! 

Незважаючи на те, що вимочування нігтів у воді (до або після манікюру) – класика салонних процедур, багато профі радять цього не робити. Після цього нігті стають пористими, і лак на них погано тримається. Так що пропустіть вимочування і переходьте відразу до справи, зрозуміло, працюючи з чистими і сухими нігтями.

7. Округла форма – для сильних нігтів! 

Які тільки форми нігтів не модні нині! Однак косметологи стверджують, що стара добра «класика жанру» – округла форма – це найкоротший шлях до сильних нігтів. Короткі закруглені нігті найменше страждають від ушкоджень і не ламаються так часто, як багато інших.

8. Перший шар лаку – для здоров’я нігтів! 

Слідкуйте за тим, щоб основний, перший шар лаку, прилеглий безпосередньо до нігтьової пластини, був корисний для здоров’я ваших нігтів. Косметологи рекомендують використовувати лаки зі зміцнюючими нігті протеїнами в складі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...