8 помилкових суджень майбутньої матусі

pomilkaЧасто буває, що слова і фрази злітають із вуст мимоволі, а через якийсь час ти розумієш, що помилялася.

«Я в декреті відпочину від роботи»

У реальності картина зовсім інша: то чоловік не допомагає, то свекруха псує нерви, то грошей не вистачає, а малюка треба нагодувати, заколисати, погуляти…

Займатися розумовим розвитком дитини теж потрібно. Ось і виходить, що найскладніша робота — це виховання.

«Ні за що на світі не буду кричати на дитину!»

Дитині все можна спокійно пояснити — навіщо на неї кричати? А на практиці все виходить інакше: складно сто разів говорити одне і теж, тому рано чи пізно голос ви таки підвищите.

«Мій малюк — найкращий, що б не сталося»

Ні з ким свою дитину не буду порівнювати. Вона унікальна, я її буду любити такою, яка вона є. Але як тільки малюк народився, матуся починає тут же порівнювати його розвиток за книгами, таблицями, сусідськими дітьми-однолітками. До того ж багато хто починає нав’язувати дітям свої мрії.

«Речі для дитини — тільки нові»

Я буду купувати все нове. Ніяких обносок. На практиці все інакше, і це правильно, краще зекономлені гроші відкласти на літній відпочинок для сім’ї.

«Ніяких пістолетів, солдатиків і інших жахливих іграшок»

Як їх можна купувати, вони ж агресію викликають! А згодом виявляється, що у всіх хлопчиків на майданчику є пістолети, а тих, у кого їх немає, у гру «войнушки» не беруть. Рано чи пізно ти здаси свої позиції.

«Як мами можуть бути такими безвідповідальними!»

Мами дуже люблять цю фразу, коли мова йде про чужу дитину, яка ковтнула ліки або облилася окропом. Але потім ти почнеш дякувати Богові, що твоя дитина не порізала руки, так як ти забула на столі ніж.

«У кожній порошинці — вітамінка, і холод для дитини корисний»

Цю фразу ми говоримо, поки у самих не з’явиться дитина, а потім біжимо малюка купати, як тільки побачили, що він брудними руками схопив яблучко. І протяги ми сприймаємо, як лихо, а одиничний чих — за катастрофу.

«Моя дитина не дивитиметься телевізор»

Батьки ледарі і просто не хочуть займатися дитиною. А собі говоримо, що наша дитина завжди буде в центрі уваги.  І ось ти вже спішиш до плити, поки дитина затихла при перегляді мультфільму. А ще недавно ти так засуджувала таких мам!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...