8 ознак, що ваша дитина талановита

8 ознакЗрозуміло, всі діти талановиті, але, перефразовуючи відомого класика, деякі талановитіший інших. Як це проявляється?

Відразу ж попередимо: якщо ваш малюк має подібні ознаки, це зовсім не гарантує, що він виросте Ейнштейном або Вільямом Шекспіром. Можливо, через якийсь час він зрівняється в розвитку зі своїми однолітками і стане «як всі». А можливо, ваш малюк, зараз нічим не примітний і не видатний, через якийсь час покаже свою обдарованість.

Але якщо ви помічаєте у своєї дитини одну з цих ознак, знайте: ваше завдання як матері – допомогти малюкові розвинути ті здібності, які у нього є. Перераховуємо ознаки того, що у вашої дитини є талант!

  • Бурхлива фантазія. Ваш малюк на ходу придумує казки та історії, іноді навіть прибріхує – але не з боязні покарання, а з бажання прикрасити дійсність. Постарайтеся не лаяти його за це, а придумати, як направити бурхливу фантазію малюка в правильне русло.
  • Любов до читання. Він просто «проковтує» книги, причому не тільки дитячі, але взагалі усі, що потрапляють до нього в руки. Кращий подарунок для вашої дитини – книга. Вона не просто автоматично зчитує літери – вона задає вам питання по суті прочитаного або переказує зміст.
  • Планування. Ваша дитина, на заздрість оточуючим матусям, вміє організовувати себе без підказки і допомоги з боку батьків. Вона вміє правильно розставити пріоритети: що важливіше, а що – не дуже. Коли вона міркує про щось, вам здається, що вона старший за вас, настільки розумні його слова.
  • Він любить математику. Навіть не просто любить – він насолоджується рішенням математичних задач так, як інші діти насолоджуються солодощами! Йому подобається порпатися в задачнику і сидіти над вирішенням особливо складних прикладів.
  • Іскрометний гумор. Ваша дитина вміє веселити оточуючих: і дорослих, і дітей. Вона на ходу придумує смішні анекдоти і жарти, може смішно скопіювати людину або тварину.
  • Любов до технологій. Без сторонніх підказок з боку дорослих малюк може освоїти новий гаджет або прилад. Він вміє з купи гайок і залізяк спорудити трактор або кораблик, навіть якщо у нього немає інструкції.
  • Талант до мистецтв. Ваш малюк сам потягнув вас в музичну або танцювальну школу, щоб ви записали його на заняття. Тоді як інші діти ненавидять нудні гами або розтяжки, ваше чадо з задоволенням займається такою «творчою рутиною».
  • Пам’ять. Ваша дитина має відмінну пам’ять і великий словниковий запас. Вона відразу, на слух, запам’ятовує коротенькі віршики з першого разу і може згадати, коли бачила цього хлопчика, навіть якщо це було пару місяців назад і мигцем.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...