8 літніх правил, які кожна мама повинна ввести для своїх дітей


Багато дитячих садків з настанням літа закриваються на канікули, вихователі і шкільні вчителі йдуть у заслужену відпустку. І тільки мами не відпочивають ніколи. І саме з настанням літнього сезону ми рекомендуємо матусям ввести кілька правил, які значно допоможуть полегшити вам життя, і крім того, навчать вашого малюка самостійності.

1. Справлятися з усім самостійно. Тепер нікому не потрібно йти в школу або садок в 8 ранку, а значить ваш малюк цілком може не поспішаючи впоратися із завданням почистити зуби і зав’язати шнурки самостійно. Адже тепер ви нікуди не спізнюєтеся. Складіть для малюків список завдань, які відтепер вони виконують самі: чистити зуби, одягатися, мити голову, зав’язувати шнурки, прибирати в кімнаті, складати свої речі. Надання їм більшої незалежності стимулює їх і допоможе трохи розслабитися вам.

2. Займатися кожен день. Позакласне читання або рішення задач з математики, все що ви раніше допомагали робити своїм малюкам, всі ці завдання відтепер для самостійного виконання. Крім того, діти цілком можуть грати в логічні ігри з друзями, складати головоломки або пазли.

3. Поменше телевізора. Так, літо – прекрасна можливість розслабитися і для дітей теж. Однак це зовсім не означає, що біля телевізора потрібно проводити цілодобово.

4. Не нудьгувати. Дітям не повинно бути нудно. Різноманітність іграшок, ігор, книг і дитяча фантазія – роблять життя дитини насиченою і цікавою. Стимулюйте дітей проявляти інтерес до всього нового і невідомого. Чим зайняти дитину на кухні: 12 приголомшливих ідей для творчості!

5. Не битися. Не варто привчати дітей до того, що мама може розняти і розсудити забіяк. Завдання мами – навчити дитину дружити і ставитися до людей з повагою і добротою. Найкраще – своїм прикладом.

6. Мама не служниця. Літо означає, що діти більше часу проводять вдома, а значить в будинку бардак і бруд. Привчіть дітей прибирати за собою після ігор або їжі. Нехай малюки роблять це разом з друзями.

7. Ігри на вулиці. Літо – прекрасна можливість зайнятися рухливими видами спорту: пограти у дворі, покататися на велосипедах і скутерах, або відправитися в басейн і парк.

8. Не вставати рано. Цілий рік для вас було проблемою підняти вранці малюка в школу або садок. З настанням літа ви можете дати йому і собі можливість поспати довше. І попросіть його не будити вас, особливо в вихідні. Він цілком може впоратися з приготуванням сніданку самостійно, просто покажіть де стоять пластівці і молоко.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...