8 березня: як все встигнути і про себе не забути

8 березняЖіночий день чоловікам обходиться простіше: витратився на подарунок і можеш бути спокійним. А ось жінці потрібно піклуватися про те, щоб всіх встигнути привітати і про себе не забути. Де ж справедливість?

Не переживай, якщо на 8 березня ти не встигнеш всіх привітати, хай цим займається твій чоловік.

Мало хто з дам люблять 8 березня. В ідеалі, цей день повинен стати для жінок святом, їх повинні оточити увагою і турботою, звільнити від щоденних обов’язків, обдарувати і порадувати.

Однак справжнім святом 8 березня стає далеко не для всіх жінок, причому відбувається це з двох причин. Перша – небажання чоловіків напружуватися, друга – звичка все брати в свої руки і піклуватися про те, щоб все було в порядку.

Так, вранці коханий подарує подарунок, і, якщо пощастить, приготує сніданок. Далі – будь добра, працюй, крутись і ні про кого не забувай. І про яке свято може йти мова, якщо тобі потрібно встигнути привітати дітей, сестру, маму, свекруху, сусідку і ще окремих родичок або подруг?

Однак, вихід є, і він набагато простіший, ніж може здатися. Віддай ініціативу чоловікові і не контролюй його. Впорається – добре, не впорається – нехай йому буде соромно.

Ти – жінка, і хоч раз на рік ти можеш дозволити собі розслабитися. Не потрібно придумувати собі проблеми, розмірковуючи, що, якщо ви з чоловіком поїдете вітати спочатку твою маму, потім його, то о котрій ви встигнете заїхати до бабусь? Нехай всіма цими турботами займеться твій благовірний.

Тільки попередь його заздалегідь, що восьмого березня зіркою буде він, а не ти. Звичайно, ти можеш допомогти йому вибрати подарунки, заздалегідь їх підготувати і упакувати, змусити коханого підписати листівки, а після святкового сніданку, який він тобі приготує, послати гінця з гостинцями радувати дорогоцінних родичок.

Напевно, він повернеться пізно ввечері, і швидше за все напідпитку, але це того варто. За цей час ти можеш прекрасно провести час і без нього, прийняти ванну, повалятися в ліжку, поспати, запросити подружку на келих вина. Відкрий улюблене вино і насолодись святковим днем ​​по-справжньому.

Чим тобі не свято? Згадуючи минуле восьме березня, себе, втомлену, що їздить по всьому місту від мами до свекрухи, від свекрухи до бабусі і т.д., ти напевно будеш задоволена. Увечері ж можна замовити їжу з улюбленого ресторану і залишитися наодинці зі своїм героєм.

Якщо ж такий варіант свята тобі не підходить, але перспектива їздити по гостях тобі не посміхається, запроси гостей до себе. Звичайно, тоді доведеться постояти перед плитою, але ти сміливо можеш задіяти чоловіка. Якщо варіант запросити на 8 березня всіх, кого ти збиралася привітати, тебе не лякає, чому б і ні? Тим більше, швидше за все, далеко не всі запрошені приїдуть або залишаться надовго, адже вони теж будуть прагнути відвідати своїх родичів.

Загалом, як бачиш, ми самі створюємо собі проблеми. Звичайно, можна і далі перетворювати 8 березня в сімейне свято. Але альтернатива існує завжди, і цей день може стати твоїм персональним святом.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...