7 якостей сексуальної жінки

7 якостей сексуальної жінки«Сексуальність – це тільки на 50% того, чим ти насправді володієш. І на 50% – те, у що змусила повірити всіх оточуючих», – стверджувала Софі Лорен. Що ж робить нас сексуальними?

Американські психологи провели дослідження серед близько 5 тисяч сімейних пар, результатом якого став ось такий перелік найсексуальніших якостей жінки. Хороша новина: усі якості можна розвинути! Беріть на замітку – і у вашій родині настане гармонія!

  1. Уміння жити зі смаком

Уміння відчувати насолоду від кожного дня – ключовий показник. Сексуальна жінка зі смаком спить, із задоволенням їсть, з насолодою доглядає за своїм тілом, з радістю спілкується з оточуючими. Кожен день для неї – подарунок, і тому сама вона – подарунок для оточуючих. Уміння віддаватися чому-небудь з пристрастю і азартом – надзвичайно сексуально! Це може бути пристрасть до професійних інтересів, занять спортом, музики, танців – до всього, що змушує розвиватися, рухатися вперед. І сексом така жінка займається з вогником!

  1. Впевненість у собі

Красива хода, постава королеви, високо піднята голова, доброзичлива усмішка, привітний погляд – запорука впевненості в собі. А впевненість у собі – серйозна основа для благополучного життя. Успішність, здатність досягти бажаного – це так сексуально! Сексуальна жінка високо піднімає планку і не задовольняється сурогатом.

  1. Цілеспрямованість

Сексуальна жінка не пливе за течією – вона ставить ясні цілі і прагне їх досягти. І це привертає до неї рішучих, енергійних чоловіків: в таких жінках вони бачать партнерок, з якими їм легше буде завойовувати світ.

  1. Доброта

Душевне ставлення до оточуючих – це немов вогонь, на який злітаються люди. Уміння втішити і підбадьорити, вислухати і підтримати, приділити час – все це показує сердечність жінки. Це та сама її глибина, яку ніколи не замінить і не прикриє навіть найкрасивіша зовнішність.

  1. Щирість

Щирість і відкритість – запорука міцних відносин. Така жінка буде поважати чоловіка, буде з ним чесною і не буде тримати нічого за душею. Подумайте самі, як довго ви б змогли терпіти брехливого, але привабливого зовні партнера?

  1. Елегантність

«Стиль – це не гроші, це відчуття жінкою самої себе», – кажуть француженки. А вони знають толк в елегантності! Елегантність – це вміння «нести себе», це гідність, з якою ви йдете по життю, і повага, з якою ви ставитеся до оточуючих.

  1. Інтелект

Так, складно розглянути з першого погляду особистість, а ось помітна зовнішність відразу приверне увагу. Багато романів починаються саме з фізичної привабливості. Але як довго вони тривають? На взаємній пристрасті не можна побудувати міцні відносини – для них потрібні спільність інтересів і приблизно однаковий рівень інтелекту.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...