• Без категорії

7 способів перемогти свої ревнощі

7 способів перемогти свої ревнощіРозумом ви, можливо, і розумієте, що ваші підозри безпідставні, але ось вдіяти з собою нічого не можете! Як перестати відчувати болючі уколи ревнощів?

Ревнощі – це особливий стан, коли мізки відключаються і, скільки б ви не намагалися оволодіти собою, ви не можете втриматися, щоб не насварити чоловіка за пізній прихід додому, за його мимовільний погляд вслід довгоногій білявці чи за посмішку офіціантці. Але ж прекрасно знаєте, що довіра – основна умова міцного шлюбу! Спробуйте використовувати ці способи, щоб впоратися зі своїми ревнощами!

Спосіб 1

Говоріть

Не варто замовчувати свої почуття. Зрозуміло, накидатися на чоловіка з докорами – не найкращий спосіб зберегти хороші взаємини, але хто вам сказав, що треба обов’язково звинувачувати його в тому, що вам, можливо, привиділося? Говоріть не про його поведінку, а про свої почуття: «я боюся, що ти захопишся іншою», «мені здається, що ми мало часу проводимо разом», «мене виводить з себе, коли з тобою заговорює симпатична жінка». Це, з одного боку, дозволить вам виплеснути те, що у вас на душі, а з іншого – допоможе вашому чоловікові скорегувати свою поведінку так, щоб не провокувати ваших ревнощів.

Спосіб 2

Відволікайтеся

Замість того щоб проводити час в страшних роздумах про невірність чоловіка, спробуйте зайняти себе чимось по-справжньому захоплюючим. Зробіть щось таке, що вас розвеселить і захопить з головою. Можливо, ваші ревнощі з’являються тому що вам … нудно. Ось і займіть себе!

Спосіб 3

Займайтеся сексом

Ніщо так не зміцнює впевненість дружини, як його міцні обійми і пристрасні поцілунки. Причому зовсім не обов’язково займатися сексом щоразу, як ви відчули укол ревнощів: досить його обійняти або погладити по голові. Тактильний контакт зближує емоційно!

Спосіб 4

Записуйте

Як тільки вам в голову прийшла думка про те, що ваш чоловік поводився підозріло, візьміть ручку і папір і запишіть свої думки. Коли ми записуємо якусь свою думку, ми як би «звільняємо» від неї свій мозок і можемо подивитися на цю думку трошки відсторонено, як сторонній спостерігач. Цілком ймовірно, що, прочитавши свої міркування на папері, ви зрозумієте, які вони безглузді і алогічні. Спробуйте тут же, під записаним, написати, які ще, крім зради, могли бути причини такої поведінки чоловіка. Можете навіть дати почитати написане своєму чоловікові: нехай він напише, що насправді сталося. У наступні рази, коли будуть виникати подібні ситуації, просто витягуйте свої списки і перечитуйте їх заново.

Спосіб 5

Інвестуйте в себе

Ревнощі часто є зворотною стороною комплексу неповноцінності. Можливо, ви настільки невпевнені в собі, що не до кінця переконані, що ваш чоловік вас дійсно любить. Позбутися від цього почуття допоможе саморозвиток. Коли ви інвестуєте в себе час, гроші, зусилля, ви підживлюєтеся енергією, так вам необхідною. Та ще й купуєте впевненість у власній винятковості!

Спосіб 6

Розберіться в собі

Ревнощі майже завжди пов’язані з базовими почуттями страху, гніву або печалі. Саме вони, а не зовсім поведінка чоловіка, можуть бути причиною ваших проблем. Постарайтеся розібратися в своїх почуттях і зрозуміти свої емоції, а потім – керувати ними не у шкоду собі, а на благо.

Спосіб 7

Зверніться за підтримкою

Ревнощі можуть бути дуже виснажливою і болючою, можливо, саме ви зможете від неї позбутися, просто поговоривши з людиною, які     й повністю довіряєте. Правда, ви повинні бути впевнені в тому, що ця людина (подруга, мама, сестра) ні в якому разі не погіршить ваші підозри. Якщо такої людини поруч немає, то ідеальне рішення – звернутися до психолога. Він, як сторонній спостерігач, зможе поставити вам потрібні питання, відповідаючи на які, ви зрозумієте, що вам робити далі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...