• Без категорії

7 речей, які не можна робити після заручин

7 речей, які не можна робити після заручинТобі зробили пропозицію, про яку ти хочеш розповісти всьому світу? Спочатку вивчи список речей, які не можна робити після заручин, а потім сповіщай своїх друзів на Фейсбук.

  1. Соціальні мережі

Якщо твої рідні дізнаються про цю важливу подію з соціальних мереж – вважай, що ти програла. Оскільки сім’я повинна першою дізнатися про те, що трапилося. Всі решта – потім. Звичайно, ти настільки схвильована, що хочеш поділитися новиною з усім світом, але пам’ятай, що сім’я – в першу чергу.

  1. Претензії

Якщо тобі подарували обручку, яка тобі не подобається (цей пункт відноситься до сильних незалежних жінок і перфекціоністок), постарайся не говорити про це в найперші хвилини, години і навіть дні. Але бути чесною зі своїм коханим – дуже важливо. Каблучку можна завжди поміняти. А якщо людина засмутиться через те, що ваші смаки не зійшлися – це виправити складніше.

  1. Паніка

Звичайно, вступ в шлюб – справа відповідальна, але панікувати з цього приводу зовсім не обов’язково. Планування весілля – це весело і легко. Постарайся ставитися до цього простіше. Не нервуй себе і своїх близьких.

  1. Плани

Розповідати про свої плани на майбутнє, медовий місяць і життя після весілля – погана ідея. Ви хочете провести весілля, наприклад, в одному закладі, розповідаєте про це всім, потім локація змінюється – і гостей треба заново орієнтувати. Поки ви не впевнені в реалізації планів,  не розказуйте про них.

  1. Список гостей

Не оголошуйте список гостей, поки він не затверджений вами і вашим майбутнім чоловіком. Це буде не дуже тактовно по відношенню до людей, якщо ви спочатку скажете, що чекаєте їх, а потім раптом відкличете запрошення.

  1. Сукня

Найбільша помилка дівчат, яку вони роблять після заручин, це миттєвий шопінг в пошуках весільної сукні. Це природно, адже дівчатка – це дівчатка. Згадайте про весільний бюджет: спочатку цифри і план, потім – покупка або оренда весільного плаття.

  1. Подяка

Ви ж знаєте про те, що забудькуватість негативно вплине на доступність? Після заручин дуже важливо не забути підготувати листи подяки. Зараз пояснимо конкретніше: коли ваші друзі дізнаються про заручини, вони, швидше за все, почнуть дарувати вам подарунки і засипати поздоровленнями. А вам треба буде їм віддячити. Тому приготуйте подячні листівки заздалегідь, тому що відсутність подяки суперечить етикету.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...