• Без категорії

7 "вагітних" міфів

7 "вагітних" міфівВагітність – це таїнство, так вважали наші предки. Вони також вірили у те, що вищі сили впливають на розвиток і самопочуття дитини. Наприклад, в Азії дотепер упевнені, що стать дитини залежить від того, в який момент відбулося зачаття, або що вихованням малюка необхідно займатися з моменту зародження його в утробі матері. Так що ж все-таки правда в розповідях наших бабусь, а що брехня?

МІФ 1-й: Стать дитини залежить від зовнішніх чинників

Наперед неможливо передбачити стать майбутньої дитини. І вам не допоможуть ні спеціальні дати, ні терміни зачаття, ні режим харчування. Стать дитини – це генетична лотерея. І шанси зачати дівчинку або хлопчика – 50 на 50.

МІФ 2-й: Я їм за двох

"Їм за двох" – це старовинний вираз використовується вагітною жінкою як вибачення за зайву ненажерливість. Кількість кілограм, набраних за час вагітності, визначається декількома чинниками. Один з них – маса тіла жінки безпосередньо перед настанням вагітності. Помічено, що жінки з низьким вагою набирають протягом 9 місяців більше кілограм, і, навпаки, страждаючі надмірною вагою тіла – менше.

МІФ 3-й: Шкідливі звички – не перешкода

Про вплив шкідливих звичок на розвиток плоду згадується ще в джерелах біблійних часів: "Зрозумівши, що ти завагітніла і носиш сина, не пий вина і сильних напоїв". У стародавньому Карфагені і Спарті закони забороняли вживати алкоголь нареченим, щоб не допустити зачаття в стані сп’яніння і інтоксикації.

МІФ 4-й: 7 місяців кращі 8-ми

Вже давно доведено наукою, що кожен день вагітності йде на користь дитині. Він збільшує шанси на виживання при передчасних пологах. Отже міф про неживучість восьмимісячних дітей – це всього лише небилиці давно минулих днів.

МІФ 5-й: Вагітність і секс

Багато партнерів турбуються, що "це" може нашкодити дитині. Ні статевий акт, ні оргазм не доставлять проблем, якщо вагітність протікає нормально. Проте якщо є хоч якісь протипоказання, то стриманість – запорука народження здорового малюка.

МІФ 6-й: Небезпечні фізичні навантаження

Під час вагітності фізичні вправи допомагають укріплювати м’язи, сприяють правильному диханню, покращують кровообіг. При регулярному виконанні вправ підвищується рівень ендорфінів, а після пологів відбувається швидше відновлення організму. Якщо ви ведете сидячий спосіб життя, то фізкультура – кращий спосіб підготувати організм до родових навантажень.

МІФ 7-й: Збочене відчуття смаку

Чоловік, що носиться по магазинах у пошуках делікатесів для вагітної дружини, – стандартна сцена гумористичної телепередачі. Але це не дурощі жінки. Виною всьому є гормони, що викликають бажання з’їсти одне, і що приводять до огиди від іншого. Існує також теорія, що ці сигнали, що поступають від організму, повідомляють, чого жінці не вистачає і від чого потрібно відмовитися.

Джерело: kid

Поділитися в...

Вас може зацікавити...