7 ПРОСТИХ ПРИЧИН БУТИ ЩАСЛИВИМИ КОЖЕН ДЕНЬ

На нас часто нападає осіння хандра або тужливий настрій через емоційну або фізичну втому. Коли ви відчуваєте, що вас «з’їдає смуток-туга», згадайте про сім причин бути щасливими. А вони, безсумнівно, є у кожного з нас.

Відзначимо, що наше щастя і позитивний настрій залежать виключно від нас самих. І навіть якщо ви за своїм темпераментом меланхолік, який любить порефлексувати і замислитися над сенсом життя, все одно потрібно на багато моментів нашого буття дивитися позитивно. А тимчасові труднощі і проблеми сприймати як життєві уроки, не впадаючи в паніку або депресію.

7 аргументів, щоб бути щасливою

  1. Ви живі та існуєте

Життя – це найвищий дар від Бога, тому не варто нарікати на своє існування і вічно скаржитися на долю. Те, що ви прийшли в цей світ, живі, здорові і маєте у своєму розпорядженні хоча б мінімальні блага, – це вже привід для радості та вдячності Всесвіту.

  1. Ви красиві

Можливо, ваш ніс вам здається сильно великим, губи – занадто тонкими, а талія далеко не осина. Все це не привід вважати себе «страшненькою», адже для когось ви ідеальні. Недарма кажуть, що «на кожен товар є свій купець». І ми ніколи не повіримо, що вам ні разу не робили компліменти.

Пам’ятайте, що краса і чарівність виходять зсередини, залежать від того, чи знаходиться людина в гармонії з самою собою і навколишнім світом. Ніщо так не прикрашає жінку, як внутрішня наповненість, доброта, блиск в очах, умиротворення і вміння радіти життю.

  1. У вас є талант

Талант є абсолютно у кожного з нас, навіть якщо ви не знаєте, який саме. Виявляється він по-різному: одні добре співають, інші – відмінно готують або малюють, треті – вміють створювати красиві речі, а четверті мають феноменальні розумові здібності. До речі, бути прекрасною мамою або дружиною – теж талант.

  1. Вас люблять

Ніколи не думайте, що вас ніхто не любить і ви нікому не потрібні. Апріорі вас обожнюють ваші батьки і діти. Часті розбіжності з чоловіком також не привід вважати, що ви йому не дорогі. Та й домашні тварини завжди чекають повернення своїх господарів і люблять їх безумовно.

Почуття того, що вас не люблять, зазвичай виникає через нелюбов до себе: якщо ви не в гармонії з самою собою і маєте занижену самооцінку, то виникає озлобленість і образа на навколишній світ. Полюбіть себе, даруйте тепло і ви обов’язково відчуєте, як воно до вас повертається, примножуючи в стократ.

  1. Заняття, яке приносить задоволення

Щоб бути щасливою, потрібно займатися тим, що приносить вам задоволення. Це може бути улюблена робота, повністю віддаючись якій ви наповнюєтеся позитивними емоціями. Або хобі, що дозволяє забути про всі життєві негаразди.

А якщо воно ще й може приносити прибуток, то зробіть його способом заробити гроші. І цілком можливо, що незабаром улюблене заняття стане основним джерелом доходу і необхідність щодня сидіти в офісі й зовсім відпаде. Це обов’язково зробить вас щасливішими!

  1. Навчіться помічати красу навколишнього світу

Озирніться навколо і побачите, що ви оточені красою: опадає пожовкле листя, буйство фарб квітучих троянд і хризантем, старовинні будинки в австрійському стилі або новобудови в стилі хай-тек. І скільки красивих і щасливих людей навколо! І ви – одна з них!

  1. Будуйте плани і реалізуйте свої мрії

Давно мріяли відвідати далеку Індію або аристократичну Францію, але все не наважувалися це зробити з різних причин? Сміливо йдіть до своєї мети і реалізуйте її. Якщо немає фінансової можливості, почніть відкладати гроші. Якщо немає часу – підтягніть всі справи і виділіть кілька днів для позапланової відпустки.

Передчуття щасливих моментів часом надихають на подвиги і роблять кожен наш день радісним і наповненим сенсом. Тому що щасливі люди завжди чогось хочуть і до чогось прагнуть, а нещасні прісно проживають своє життя без особливих вражень і емоцій.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...