7 професій, які загрожують депресією

7 професій, які загрожують депресієюТи ж пам’ятаєш, як батьки переконували тебе, що найголовніше в житті – вибрати правильну професію? Потім в юному віці ти знаходила те, чим більш-менш можна було б займатися, а потім починалися проблеми, труднощі і стреси. Саме час назвати 8 професій, які були визнані «депресивними». Їх список опублікували в американському журналі «Соціальна психіатрія і психіатрична епідеміологія».

  1. Люди зі сфери транспорту

Як показали дослідження, саме людей зі сфери транспорту найчастіше переслідує депресія від роботи. Їх набралося цілих 16,19% осіб! Уявляєш, як їм: бачити сотні і тисячі осіб щодня? Нести відповідальність за життя людей, яких ти перевозиш? Водії автобусів, контролери в поїздах…

  1. Люди зі сфери нерухомості

Вони займають другу позицію, оскільки їх в процентному співвідношенні 15,65%. Невеликий відрив від транспортної сфери, чи не так? Можна задуматися над тим, чому ці люди можуть впасти в депресію. Швидше за все, на них сильно впливає почуття відповідальності: гроші, об’єкти, які треба кудись прилаштувати.

  1. Соціальні працівники

Цілих 14,60% людей, робота яких загрожує їм депресією, – соціальні працівники. Судячи з першої книги для дорослих письменниці Джоан Кейт Роулінг «Випадкова вакансія», можна підтвердити ці дані. Соціальні працівники настільки переживають за інших, що часом цілком переймають на себе чужі проблеми.

  1. Юристи

Мріяти про те, щоб ваша дитина стала юристом – абсолютно нормально. Але задумайтеся про цифри: з частотою 13,44% у юристів розвивається депресія. Причиною тому є високий рівень відповідальності, яка на них покладена.

  1. Журналісти

У них депресія може розвинутися з ймовірністю 12,43%. Тут ключову роль в такому показнику грає не тільки відповідальність, але і багатозадачність. Дуже часто людям з цієї сфери «не продихнути». А життя-то проходить.

  1. Люди, які займаються ремонтом

Всього 7,21% людей, яким загрожує депресія, – це ті, хто працює в сфері ремонту. Можливо, вони просто не замислюються про проблеми, а просто роблять свою справу? Хто знає, може бути, в цьому їх секрет.

  1. Люди мистецтва

Самий позитивний показник – 6,47%. Ці люди розквітають в процесі створення твору мистецтва. Не всіх творців хвилює думка оточуючих про те, що вони думають. Тому, в даній ситуації вимальовується значно менше стресу. Але якщо натхнення закінчується, то приходить депресія. Ось звідки цілих шість з половиною відсотків.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...