Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

7 ПРАВИЛ УСПІХУ СУЧАСНОЇ ЖІНКИ

Сьогодні успішна жінка – це не тільки турботлива мама й улюблена дружина. Це жінка, яка знає, чого вона хоче, і впевнено йде до мети. Для того, щоб реалізувати себе, простого бажання недостатньо. Ми виділили сім простих правил, які допоможуть вам досягти успіху.

Рано прокидайся – успіху добивайся

Успішній дівчині ніколи спати до обіду, у неї весь день розписаний по хвилинах. Наприклад, ікона стилю Вікторія Бекхем починає свій день о 6 ранку. Екс-перчинці є чим пишатися: успішна бізнесвумен, любляча мати чотирьох дітей і дружина секс-символа англійського футболу, без всяких сумнівів, та, на яку слід рівнятися. Чим не показник?

Вчитися і ще раз вчитися

Якщо у вас є вища освіта, безумовно, ви розумниця, але в наших реаліях цього недостатньо. Підкоривши одну гору, починайте штурмувати іншу. Подивіться на «погану дівчинку» Ксенію Собчак. Хто-хто, а ця дівчина вже точно ніколи не зупиняється на досягнутому. В результаті – дві вищі освіти, три іноземні мови, різноманітність захоплень від образотворчого мистецтва до балету, видавничий бізнес і маса телепроектів.

Вірити в себе і своїх близьких

Для того щоб домогтися успіху, потрібно в першу чергу вірити в себе. Ніколи не розраховуйте на долю, так роблять тільки ледачі. Для того щоб досягти висот, розробіть власний план дій. Почніть вести щоденник успіху, робіть щоденні записи про виконану роботу, хваліть себе, радійте маленьким досягненням і в кінці робочого тижня вам буде чим пишатися. Не порівнюйте себе з іншими, але і не забувайте: можливо, для когось саме ви є важливим життєвим стимулом, як у випадку з першою леді афроамериканкою в історії США Мішель Обамою. Багато з оточення пари вважають, що перемогу на виборах Барак Обама здобув саме завдяки своїй дружині. Якось в ресторані перша леді відійшла поговорити з власником закладу, який був закоханий в неї ще з юності, і Обама пожартував: «Якби ти вийшла за нього заміж, ти б зараз могла бути власницею цього прекрасного ресторану». На що Мішель відповіла: «Ні. Якби я вийшла за нього заміж, він би став президентом». Висновок – за кожним успішним чоловіком стоїть сильна жінка, адже, як відомо, чоловік – голова, а жінка – шия.

Гарний настрій

Ви помічали, що всі наші досягнення в роботі безпосередньо залежать від настрою. На шляху до кар’єрного успіху ви досягнете набагато більшого результату, якщо будете випромінювати позитив. Мати Тереза ​​говорила: «Світ починається з посмішки». Спробуйте дослухатись до її поради і починайте день з посмішки. Погодьтеся, хороша звичка, чи не так?

Індивідуальний імідж

Приділяти час своєму гардеробу дуже важливо, але крім того у що ми одягнені, не варто забувати і про гарну поставу, впевнену ходу і правильно говорити. Прекрасний приклад для наслідування – жінка-бренд Маша Єфросиніна. Вона, завдяки своїй працьовитості і доброму смаку, створила собі бездоганний імідж. До того ж Маша є однією зі 100 найвпливовіших жінок України.

Вмійте відпочивати

Вам знайомий такий вислів – «згоріти на роботі»? У прагненні якнайшвидше зайняти місце свого начальника, не забувайте, що робота 24 години на добу призведе лише до погіршення здоров’я. Час для повноцінного відпочинку потрібно виділяти завжди. Працездатність значно підвищиться, якщо ви, наприклад, сходите на масаж, або поплаваєте в басейні в кінці трудового тижня. А головне – пам’ятайте: під час відпочинку думати потрібно тільки про відпочинок.

Бути жінкою

У гонитві за самореалізацією важливо не втратити головне вміння – бути жінкою. Всі ваші «чоловічі» якості доречні лише на роботі. Залиште образ залізної леді в межах офісу і пам’ятайте, що жіночність – це наш головний козир. Об’єкт мрій багатьох чоловіків Анджеліна Джолі – втілення витонченості і сексуальності. Вона успішна як в роботі, так і в особистому житті. Її по праву називають іконою голівудського шику. Мабуть, секрет успіху в тому, що успішна жінка в першу чергу залишається жінкою.

Exit mobile version