• Без категорії

7 порад як вийти заміж після 30-ти

7 порад як вийти заміж після 30-тиВам вже зовсім не 25, а «він» – гідний кандидат в чоловіки тільки-тільки з’явився на горизонті? Є декілька прийомів, які допоможуть вам зачарувати його, інтригуючи.

Скористайтеся порадами американського психолога Трейси Кеббот

Прийом №1. Щастя напоказ

Бути щасливою – один з найнадійніших способів заманити чоловіка.

Як діяти: Навіть якщо ви нещасні, вдавайте, ніби ви щасливі. Кому потрібна нещасна жінка? Але якщо ви щасливі, чоловіки тягнуться до вас, вони хочуть розділити з вами щастя.

Прийом №2. Об’єкт захоплення

Чоловікам дуже часто хочеться мати щось, що цінне в очах інших людей. Тому їх привертають жінки, що викликають інтерес в інших чоловіків.

Як діяти: Познайомте його з людьми, які захоплюються вами. Його інтерес до вас одержить додаткове обґрунтування, ви покажетеся йому ціннішою. Йому полестить те, що ви, об’єкт захоплення, в свою чергу захоплюєтеся їм. Така ситуація представляється чоловіку спокусливою.

Прийом №3. Показна байдужість!

Ви помічали, що найсильніше вас добиваються ті чоловіки, до яких ви байдужі? Вони дзвонять, присилають вітальні листівки, обсипають вас увагою і подарунками і наперед домовляються про побачення. Тому легка байдужість – надійний засіб для збудження інтересу до вас.

Як діяти: 1) Байдужість спрацьовує найкращим чином, якщо ви спочатку виявляєте цікавість, а потім починаєте приховувати його. 2) Також байдужість приносить плоди, якщо чоловік зацікавився вами, а потім починає "спливати". Не намагайтеся утримати його "дещицею ніжності". Натомість використовуйте "дещицю байдужості".

Прийом №4. На одній хвилі

Близькість смаків і підкреслення схожості між вами приносять кращі результати, ніж підкреслення відмінностей. Його довіра до вас зросте, якщо ви здастеся йому людиною того ж типу, що і він сам.

Як діяти: Якщо чоловік говорить швидко, збільште власний темп мови. Тим самим ви пошлете співбесіднику могутній сигнал, що говорить йому про те, що ви погоджуєтеся з ним і схвалюєте його особу. Він негайно відчує себе комфортно, проте навряд усвідомлює причину цього. Це не значить, що ви повинні у всьому погоджуватися з чоловіком. Навпаки, встановивши певний контакт, ви можете заперечувати з деяких важливих для вас питань, не піддаючи небезпеці стосунки в цілому.

Прийом №5. Трохи романтики

Чоловіки – невиправні романтики. Вони романтичніші навіть за нас, жінок. Для чоловіка романтика – це чарівництво, щаслива випадковість. Щось некероване, непередбачуване, несподіване.

Як діяти: Якщо ви зацікавлені в романтичних відносинах з чоловіком, не ляскайте його по плечу, а торкайтеся до нього ніжно. Погладьте його. Відправтеся з ним в плавання під мерехтливими зірками або на прогулянку по залитому місячним світлом берегу.

Прийом №6. Не у збиток своїм інтересам

Не будьте дуже доступною – не поспішаєте знімати трубку телефону, як тільки він задзвенить, щоб у чоловіка не було відчуття, що ви весь вечір просиділи в очікуванні його дзвінка. Не поспішайте перекроювати свій графік, щоб підлаштуватися під його розклад. Ви маєте повне право бути зайнятою хоча б іноді.

Як діяти: Коли ваша пристрасть досягне апогею, зникніть на короткий час, щоб він затужив без вас.

Прийом №7. Щось особливе

Відшукайте у вашому обранці якусь особливу якість, яка не впадає в очі і не була оцінена іншими. Дайте зрозуміти чоловіку, що ви цінуєте цю особливість. Якщо ви дійсно любите цю людину, ви вже повинні були зробити подібне спостереження.

Як діяти: Можливо, ви першою оціните красу його ніг. Або сексуальність плечей. Або вишукану форму пальців. Тільки ви одна помітите, що в грудях скромного бухгалтера б’ється серце романтичного шукача пригод. Або роздивитеся внутрішню силу вашого соромливого інженера. Знайдіть одну особливу якість, і чоловік повертатиметься до вас, щоб відчувати, що вона оцінена гідно.

Джерело: proUA.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...