7 поганих ранкових звичок, від яких потрібно позбутися негайно

7 поганих ранкових звичок, від яких потрібно позбутися негайноВід того, як почнеться твій ранок, залежить продуктивність протягом дня, настрій, плани, успіхи… Набридло вставати «не з тієї ноги»? Можливо, вся справа в поганих звичках, через які весь твій день йде під укіс. Додай в своє життя позитиву!

«Відстрочка» підйому

Коли ти прокидаєшся від дзвінка будильника і кілька разів заводиш його на 5-10 хвилин пізніше, ти ризикуєш перетворити свій ранок в кошмар. По-перше, це вже не сон, а суцільна мука: вставати з хвилини на хвилину, а задрімати ти вже навряд чи встигнеш. По-друге, ти урізала час, який могла б витратити на збори. В результаті, замість того, щоб спокійно вибрати наряд і зробити макіяж, ранок проходить в поспіху і хаосі. Не дивно, якщо ти запізнишся або забудеш взяти з собою важливі речі. Бажання «відстрочити» підйом може обернутися стресом. Тобі це потрібно? Задумайся, чи не краще встати за першим дзвінком будильника, провести ранок розслаблено і спокійно, налаштуватися на робочий лад і в гарному настрої вийти з дому?

Відсутність сніданку

Не секрет, що саме перший прийом їжі активізує обмінні процеси в організмі, допомагає прокинутися, а заодно знижує ризик аварій, помилок і інших неприємностей, які загрожують нам вранці. Якщо ти хочеш, щоб твій день пройшов бадьоро і продуктивно, починай ранок правильно – з корисного і ситного сніданку. Крім того, наївшись вдома, в офісі у тебе буде менше спокус втамувати голод шкідливими перекушуваннями – вафлями, цукерками або фастфудом.

Читання і перегляд новин

У перші кілька годин після пробудження твій організм особливо налаштований працювати. Цей час варто присвятити значимим проектам і вирішенню важливих завдань. А ось негатив світових новин точно не додасть енергії. Авіакатастрофи, ДТП, епідемії, нещасні випадки… Впевнена, що це саме те, про що тобі хочеться чути зранку? Ти тільки засмутишся, тому що не можеш вплинути на те, що трапилося. Відразу після пробудження краще захистити себе від продукції ЗМІ. Це вірний спосіб зберегти бадьорість і гарний настрій на весь день.

Відсутність чіткого плану

Ще одна важлива умова продуктивності – планування. Завдання будь-якої складності можна розбити на кілька легко здійсненних кроків, які допоможуть наблизитися до наміченої мети. Візьми за правило щовечора складати план справ на наступний день. Так ти будеш точно знати, чого чекаєш від себе самої сьогодні, який результат тебе влаштує або навіть ощасливить.

Домашній клопіт

У тебе сьогодні вихідний? Це не привід відмовлятися від планування. Склади список справ по дому. Це допоможе провести вільний час ефективно і з користю.

Інтернет і соцмережі

Якщо ти маєш схильність спізнюватися, не варто заходити на простори всесвітньої павутини після пробудження. У інтернеті час тече стрімко і непомітно. Пара посилань – і ось ти вже втратила купу часу.

Негатив

Прокидаючись рано-вранці, деколи складно видавити з себе посмішку. У всякому разі, щиру. Ще б пак: ти не виспалася, за вікном дощ, попереду напружений робочий день, купа домашніх турбот… Проте, оптимізму можна і потрібно вчитися. Намагайся свідомо знаходити позитивні сторони, концентруватися на приємних дрібницях, радіти спілкуванню з приємними людьми. Працюй над собою, і тоді кожен твій ранок буде прекрасним!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...