Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

7 МІФІВ ПРО ПОБАЧЕННЯ, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ ЗНАЙТИ СВОЄ ЩАСТЯ

Змініть свій підхід до романтичних зустрічей, якщо хочете не просто приємно провести час, а й побудувати гармонійні стосунки.

7 міфів про побачення, які заважають знайти своє щастя:

  1. «Хімія» між партнерами на першому побаченні обов’язкова

У всьому винен широкий міф про половинки: мовляв, побачиш того, хто тобі призначений – й одразу все усвідомлюєш. Якщо за три секунди не вдалося зрозуміти, чи готовий ти провести все життя з цією людиною чи не готовий, то немає жодного сенсу далі зустрічатися.

Насправді такий розвиток подій не виключений, але й не обов’язковий. Є люди, з якими в нас співпадають інтереси, життєві цілі, думки про майбутнє. Але щоб у цьому переконатись, треба поспілкуватися. А з першого погляду можна оцінити лише зовнішність, так що горезвісна «іскра» загалом ні про що не говорить.

Звичайно, якщо людина категорично неприємна, це показово. Але якщо вона загалом вам симпатична, то не варто через міфологію та стереотипи позбавляти себе можливості дізнатися її краще.

  1. Платити за все повинен чоловік

До цієї тези ставляться так серйозно, ніби вона була набита на скрижалях Мойсея дрібним шрифтом під номером 11. Насправді це соціальні «танці», які вдаються, якщо їх танцюють обидва партнери. Тобто і чоловік, і жінка мають бути свято переконані, що це саме так працює і щось означає.

Саме переконання відсилає до тих часів, коли жінці по суті не було чим платити. Якщо вона й працювала, то отримувала небагато, бо вся її «кар’єра» зводилася до очікування заміжжя. Особистих грошей у неї від цього не з’являлося, але чоловік повинен був утримувати сім”ю.

Часи змінилися. Жінки працюють і здатні розплатитися всюди самостійно. Те, що чоловік розраховується за двох – елемент залицяння, не більше, як і багато інших жестів та вчинків. Але навряд чи ви чули щось на кшталт: «Він піднімався сходами переді мною, більше не хочу його бачити». А ось з рахунком за чашку кави така історія часто-густо.

Хоча якщо побачення одне з перших, це поки що знайомство, а не залицяння. Крім того, зараз завдяки інтернету доросла людина може ходити на перші побачення кілька разів на тиждень – за всіх не розплатишся. І справа не так у грошах, як у здоровому глузді.

Втім, якщо ви вважаєте інакше, то чому ні. Побачення для того й існують, щоб дізнатися, чи збігаються ваші погляди на життя. Якщо це не так, ще не означає, що ця людина погана, просто ви різні.

  1. Секс – на третьому побаченні

Нормальні сексуальні відносини зав’язуються, коли обидва партнери цього хочуть і обидва згодні. Людина – дуже складна істота, на яку впливають як біологічні, так і соціальні механізми. А тому хтось готовий до сексу вже на першому побаченні, а хтось через переконання чекатиме до весілля.

Усі варіанти нормальні, це вибір людини, яка нікому не робить погано. Тож залишається лише шукати когось, чиї принципи співпадуть із вашими.

  1. Побачення без квітів – не побачення

Букети вважаються обов’язковим атрибутом залицяння, але так буває не завжди. По-перше, не всі люблять зрізані квіти та навіть квіти в принципі. По-друге, у людей бувають різної алергії, і малознайомий дарувальник може про це не підозрювати. По-третє, букет може принести багато незручностей на побаченні: як його тягати на прогулянці, куди ставити в кафе, де розмістити, якщо це картинг-центр.

Так що букет – опція не за замовчуванням. Якщо хочеться зробити приємне таким чином, варто спочатку дізнатися, чи це буде справді приємно.

  1. Потрібно показувати лише свої найкращі сторони

Це неминуче: знайомлячись із новими людьми, ми намагаємося презентувати їм найкращу версію себе. Але занадто старатися не варто. Бо якщо відносини складуться, носити маску до кінця життя або кінця стосунків у вас не вийде. У результаті рано чи пізно ви постане перед партнером іншою людиною, а не тим, кого він полюбив.

Звичайно, не треба поспішати і на першому побаченні випускати всіх своїх тарганів, але вигулювати їх по одному вже можна. Зрештою, гармонійні стосунки будують не ідеальні люди, а ті, хто збігається один з одним. Так що краще відразу розпочати пошуки точок дотику.

  1. Жінка має бути неприступною, а чоловік – загадковим

Сюди можна підставити будь-які стереотипні визначення, яких у суспільства – вагон для кожного гендера. І найімовірніше, відповідність загальноприйнятим очікуванням дійсно допоможе вам сподобатися більшій кількості людей. Але чи є в цьому сенс, якщо зрештою вам потрібна одна-єдина людина, яка полюбить саме вас, а не стереотипну мішуру.

Більше того, різноманітні особливості стануть «фейсконтролем» і ще на підльоті відсічуть тих, на кого нема чого витрачати час.

  1. Побачення з інтернет-знайомим – не справжнє

Значна частина життя перемістилася до інтернету. Але люди все ще з підозрою ставляться до онлайн-знайомств. А тому, якщо ви познайомилися у друзів, на інтелектуальних іграх, у барі або на вулиці, то це серйозне побачення. А якщо через інтернет, то нічого доброго із цього не вийде.

Це, звісно, міф. Інтернет – просто ще один канал спілкування, де є приємні люди та неприємні – все як у житті. І багато хто знаходить у мережі свою половинку.

Exit mobile version