7 чоловічих потреб, про які повинна знати кожна жінка

7 чоловічих потребЩоб краще розібратися в чоловічій психології по відношенню до жінок, необхідно з’ясувати, які риси представниць ніжної статі цінні для чоловіків, саме це допоможе стати коханою і єдиною.

  1. Партнер

Один з головних секретів психології відносин – вміння слухати партнера. З інтересом слухайте все, про що бажає розповісти чоловік, і цінуйте це, чи то складнощі в його роботі або фантастичні ідеї. Уміння слухати не має на увазі обізнаності про все, чим займається чоловік. Головне, щоб він відчував, що жінка цілком за нього, вона думає також і завжди підтримає.

  1. Муза

Саме в здатності вірити в чоловіка, надихати його і грамотно ним захоплюватися полягає жіноча сила. Не хвалити за вчинки, а захоплюватися тим, чого чоловік ще не зробив. Щиро захоплюйтеся рисами, яких йому бажаєте, і тим, що він тільки задумав здійснити. Віра в чоловіка надихає його і окрилює для підкорення особистісних і кар’єрних горизонтів.

  1. Любов, сім’я

З давніх часів за жінкою залишається функція підтримувати в будинку затишок, надавати чоловікові спокій і впевненість, що його люблять і чекають. Завдяки берегині вогнища будинок стає місцем сили – туди хочеться повернутися, там чоловік відпочиває і відновлює сили, знаходячи енергію для звершень. Радісно зустрічаючи, занурюйте його в турботу і тепло, і він завжди буде сповнений сил.

  1. Секс

Це жінка, яка вміє цінувати і любити себе. У чоловіка в її аурі не виникає спокуси на стороні. Вона володіє умінням давати обранцеві саме ті переживання, які він цінує – і це стосується не тільки інтимної, але і інших сфер життя. Першочергова чоловіча потреба – це розвиток, тому необхідно навчитися правильного ставлення до себе, відпустити контроль і почати провокувати зростання чоловіка. І тоді чоловік ніколи не зрадить.

  1. Відданість

Зраджена жінка має незмінний дар транслювати відчуття її приналежності тільки одному-єдиному чоловікові. Вона звертає на себе увагу, але недоступна, вона помітна всім, але вірна одному. Служіть своєму обранцеві з радістю, і ви природним чином отримаєте від нього взаємність.

  1. Друг

Справжній друг приймає тебе таким, який ти є, і так само чинить справжня жінка. З нею чоловік може відпочити від ролі героя, повністю розкривається і стає собою. Хоча чоловіки від природи сильні і націлені на боротьбу і перемогу, витримувати це постійно і вдома, і на роботі, не здатний ніхто. Тому необхідно не тільки стимулювати зростання чоловіка, але і дозволяти йому розслаблятися в вашому оточенні.

  1. Его

Це жінка, якою пишаються. Це майстерність захоплювати чоловіка і живити його інтерес до себе завжди, розбурхувати його початкову чоловічу суть завойовника, мисливця і переможця. Викиньте старий заношений одяг і навіть в домашніх умовах чергуйте її кольори. І тоді в вас завжди буде непередбачуваність і новизна, а значить, для чоловіка ви будете постійно привабливою і бажаною.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...