6 СЕКРЕТІВ ЯК ПРИГОТУВАТИ СОКОВИТІ ВІДБИВНІ

Розповідаємо крок за кроком, на що звернути увагу, щоб ваші відбивні стали ідеальними.

Відбивні – страва нескладна, але її легко можна зіпсувати. І тоді м’ясні відбивні можуть вийти сухими та жорсткими. Ось кілька порад, як зберегти м’ясо соковитим.

  1. Використовуйте лише свіже м’ясо

Якщо м’ясо побувало у морозилці – для відбивних воно вже не підійде. З вирізки без жиру відбивні виходять дуже сухі, як і з курячого або індичого філе. Ідеальними будуть відбивні зі свинини (нашийок, лопатка) чи яловичини (філій, шницель).

  1. Правильно нарізайте м’ясо

Товщина шматочків до того, як їх відбили, має бути не більше 1,5 см, інакше м’ясо доведеться довго смажити, а від цього воно стане сухим. Пам’ятайте, що нарізати шматочки для відбивних потрібно поперек волокон.

  1. Відбивайте м’ясо дбайливо

Якщо перестаратися, відбивна втратить не тільки всі соки, а й частину м’яса. Оптимальну силу удару доведеться шукати досвідченим шляхом. Але краще витратити більше часу і відбити дбайливо, ніж розрізати шматок м’яса на окремі ошметки.

  1. Соліть наприкінці приготування

Якщо ви посолите відбивні спочатку, то м’ясо випустить весь сік і вийде сухим. Відбивні не потребують спеціальних спецій, які заглушать смак якісного м’яса. Окрім солі, достатньо додати чорний мелений перець.

  1. Використовуйте панірування

За допомогою панірування м’ясо стане ще ніжнішим. Для його приготування потрібні збиті яйця та панірувальні сухарі. Відбивні перед обсмажуванням потрібно вмочити в яйце, потім у сухарі.

  1. Використовуйте тефлонову сковороду

Посуд з тефлоновим покриттям захистить від пригорання і вимагатиме менше олії для приготування м’яса, а отже страва буде менш жирною. Довго смажити відбивні не потрібно. Для птиці достатньо 2-3 хвилин з кожного боку, на кілька хвилин довше смажиться свинина. На обсмажування відбивних із яловичини потрібно близько 5 хвилин із кожного боку.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...